Wydarzenia Bielsko-Biała

Uroczyste otwarcie Showroom holenderskiej marki EICHHOLTZ w Salonie MY HONEY HOME

W czwartek w Salonie Wnętrz My Honey Home przy ul. Stojałowskiego w Bielsku-Białej nastąpiło uroczyste otwarcie kolejnego piętra ekspozycji, gdzie zostały zaprezentowane nowości proponowane przez stylistki marki oraz eleganckie aranżacje znanej holenderskiej marki Eichholtz.

Jest to firma, która proponuje produkty bardzo wysokiej jakości, zgodne z najnowszymi trendami w designie wnętrz. Jej kolekcje spotykają się z uznaniem zarówno zwolenników klasyki jak i nowoczesnego stylu we wnętrzach.

Showroom marki Eichholtz w My Honey Home to trzeci w Polsce salon marki oraz jedyny w województwie śląskim.
Aranżacje w salonie powstały we współpracy głównego stylisty marki Floriana Roozena oraz właścicielki salonu pani Beaty Wojciechowskiej-Hańderek.

Wieczór otwarcia był wyjątkowy nie tylko ze względu na bardzo stylowe i warte obejrzenia aranżacje, ale również dlatego, że był przygotowany przez właścicielkę z dużą dozą ciepła i serdeczności.
Pani Beata Wojciechowska-Hańderek wzbogaca swój Salon gościnnością i profesjonalizmem.

Na otwarcie kolejnego piętra Salonu My Honey Home, przybyło liczne grono zaproszonych gości.
Prezenter prowadzący wieczór, Oliwier Janiak, aktor Kacper Kuszewski oraz szef kuchni Sebastian “Szromu” Schrom, uświetnili ten wyjątkowy wieczór.

Atmosferę jaka panowała można określić mianem “Miodowego Domu”, a bielski rynek wystroju i dekoracji wnętrz zyskał kolejne bardzo ciekawe miejsce, pełne inspiracji, wysokiej jakości produktów oraz szerokiej gamy usług związanych z wystrojem wnętrz.

Warto do My Honey Home wstąpić, choćby na filiżankę pysznej kawy i ciastko w Honey Bistro.
Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Kronika2110_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrew
Andrew
1 rok temu

Moim zdaniem wszystko raczej z różnych wsi i chyba nie chciałbym w czyms takim mieszkać. Za to modelka (gość) w długich zielonych butach – extra ! A skąd tam się wziął nasz radny w białej koszuli ???