Bielsko-Biała Na sygnale

Usiłowali ukraść trakcję kolejową. Zatrzymano trzech mężczyzn ze Śląska

W nocy z piątku na sobotę w rejonie ul. Begonii w Jasienicy ktoś próbował ukraść trakcję kolejową. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei i kilka patroli policji. Zatrzymano trzech mężczyzn ze Śląska.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego policji w sobotę o godz. 3.17. Po dojeździe na miejsce okazało się, że funkcjonariusze SOK zatrzymali jednego mężczyznę, chwilę później policjanci zatrzymali kolejnych dwóch.

W toku czynności okazało się, że 23-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej i 32-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej oraz 26-letni mieszkaniec Czeladzi, działając wspólnie i w porozumieniu, usiłowali dokonać kradzieży trakcji linii napowietrznej nieczynnego szlaku kolejowego na szkodę PKP w Sosnowcu. Jakby tego było mało, to jeden z mężczyzn posiadał kilka porcji amfetaminy, był podejrzewany o kierowanie pojazdem po użyciu środków odurzających. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, sprawa będzie miała finał w sądzie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz.
Janusz.
1 miesiąc temu

Jaką trakcje resztki wiszącej niebezpiecznej nie róbcie jaj jak ktoś potrzebuje parę złoty i robi porządek

Karol z Jasienicy.
Karol z Jasienicy.
1 miesiąc temu

Ale sensacja już 50 % trakcji sprzedane wszystkie urządzenia rozbite tory zarośnięte drzewa rosną jak najszybciej rozebrać a na nich zrobić trasę rowerową kto teraz jedzie pociągiem 1 godz . jak autobusem za 30 min a autem za 15 min widać że część ludzi ma urojenia i głupotę do uruchomienia i wydanie milionów

Oset
Oset
1 miesiąc temu

Dobrze że nie zwinęli lokomotywy

Bicer
Bicer
1 miesiąc temu

Ktoś????Co za warsztat dziennikarski

Tom.Info
Tom.Info
1 miesiąc temu

Linia kolejowa nr 190 rozkradana.Jak na Dolnym Slasku gdzieniegdzie brakuje szyn.

Anty
Anty
1 miesiąc temu

To mają być te osoby ze Śląska? Oni nie są ze Śląska tylko z Zagłębia Dąbrowskiego. To są podstawy zwłaszcza dla kogoś kto pisze artykuły. Ze Śląska to są mieszkańcy Jasienicy.

Bicer
Bicer
1 miesiąc temu
Reply to  Anty

Proszę nie oczekiwać od dziennikarza podstawowej wiedzy

E_mil
E_mil
1 miesiąc temu
Reply to  Anty

Pieprzysz jak potłuczony,czy Zagłębie Dąbrowskie leży w Małopolsce ?