Wydarzenia Cieszyn

Ustroń: Nowy prezes szpitala

Fot. Krzysztof Marciniuk

Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu szykują się zmiany. Cezary Tomiczek został odwołany ze stanowiska prezesa zarządu.

Jak się dowiedzieliśmy, wczoraj miało miejsce posiedzenie Rady Nadzorczej szpitala, podczas którego zapadły decyzje dotyczące przyszłości placówki. Zdecydowano, że w najważniejszym fotelu w ustrońskim “Reumatologu” zasiądzie nowa osoba. Z nieoficjalnych jeszcze informacji wynika, że będzie to Janusz Król (na zdjęciu), starosta cieszyński poprzedniej kadencji, a obecnie pełniący funkcję wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Cieszyńskiego.

Cezary Tomiczek był prezesem szpitala – będącego we władaniu Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach – od września 2016 roku.

10
Skomentuj

avatar
6 Komentarzy
4 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
10 Komentarzy
KamaedwardLolabodzio57bolek Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
edward
Gość
edward

Kto należy do Pisu na każdym stanowisku da radę oni są najlepsi tylko oni ;bez dwu zdań

bodzio57
Gość
bodzio57

Ten gościu z PiS, czy z PO. Można się pogubić w poglądach naszych, gminnych włodarzy. Patrz wójt w Jasienicy.

bolek
Gość
bolek

Nigdy nie będzie dobrze jak szpitalami,pogotowiami,jednostkami leczniczymi nie zaczną zarządzać ludzie z branży medycznej,którzy maja za cel nieść pomoc pacjentom jak i być PARTNEREM dla załogi a nie złem i mobingiem i dyskryminować pracowników,ratowników

Joś
Gość
Joś

Partia Gierek ! Partia Gierek !!

abc
Gość
abc

nie widze zadnych zmian – z tej samej teczki

Ar
Gość
Ar

Partia rządzi, partia radzi, partia nigdy cię nie zdradzi!

Antek
Gość
Antek

Oby rządził jak należy !!!!!

Remo
Gość
Remo

Pan Cezary nie sprawdził się o oświacie w Skoczowie, teraz nie sprawdził się jako dyrektor szpitala. Oj bardzo niedovrze. Ciekawe gdzie Go teraz awansują?

Lola
Gość
Lola

No wlasnie

Kama
Gość
Kama

W Centrum Reumatologii już pewno się cieszą, że ten gość odchodzi. Pewno gdzieś go znów “przytulą” po poczcie, oświacie, służbie zdrowia…wszechstronny widać jest;) Tylko gdzie więcej zarobi?