Cieszyn Kultura i rozrywka

Ustroń: UST-a już niebawem!

18 i 19 marca, o 18.00, odbędą się Ustrońskie Spotkania Teatralne. Na scenie Miejskiego Domu Kultury „Prażakówka” zaprezentowane zostaną dwie sztuki.

Pierwsza propozycja to „Kłamstwo” w reżyserii Wojciecha Malajkata. Jak wskazuje tytuł, sztuka opowiada o kłamstwie, w sposób bardzo wnikliwy i zarazem zabawny. Reżyser przedstawienia, Wojciech Malajkat, zdradza: „Przeraża nas to, jak można wygodnie żyć w związku, jednocześnie nie wiedząc nic o sobie nawzajem”. Producent spektaklu, Piotr Szwedes, zastrzega jednak: „Warto to zobaczyć, oczywiście, nie po to, aby dowiedzieć się, jak skutecznie oszukać partnera lub partnerkę. Nie traktujcie tego, jako spektaklu instruktażowego. O nie! Warto, ponieważ, jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz”. Obsada wymienna: Joanna Liszowska, Milena Suszyńska, Sambor Czarnota, Wojciech Malajkat, Ada Kalska, Mikołaj Roznerski, Piotr Szwedes, Izabela Kuna, Anna Korcz, Katarzyna Skrzynecka.

19 marca widzowie obejrzą z kolei „Miłosną pułapkę”, komedię romantyczną. Sztuka pokazuje skomplikowane relacje międzyludzkie, zwłaszcza damsko-męskie. I tu obsada jest wymienna: Magdalena Wójcik, Katarzyna Mrozińska, Michał Lesień-Głowacki, Jacek Rozenek, Michalina Robakiewicz, Adrianna Biedrzyńska, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Jamróz, Sylwester Maciejewski, Artur Dziurman, Katarzyna Kwiatkowska, Mikołaj Krawczyk.

Energylandia - praca 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments