Wydarzenia Cieszyn

Utrudnienia przy cieszyńskim basenie. Wstrzymany ruch pieszo-rowerowy, parkowanie gdzie indziej

Zdjęcie: MZD Cieszyn

Modernizacja stadionu przy al. Łyska stała się powodem zmian komunikacyjnych w najbliższej okolicy, o których warto wiedzieć.

Według informacji Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie, w związku z pracami budowlanymi związanymi z modernizacją stadionu i koniecznością wykonania przebudowy gazu średniego ciśnienia oraz wykonaniem muru oporowego wzdłuż Młynówki wstrzymany będzie od 16 czerwca br. do odwołania ruch pieszo-rowerowy przez mostek i ciąg pieszy, biegnący od Lasku Miejskiego do parkingu przed basenem miejskim przy al. Łyska.

– Prosimy o korzystanie z przejścia w rejonie placu zabaw w Lasku Miejskim. Ponadto w związku z trwającymi robotami budowlanymi oraz otwarciem basenu, wystąpią ograniczenia w parkowaniu na parkingu przed basenem. Prosimy kierowców do stosowania się do oznakowania. Zachęcamy do korzystania z ogólnodostępnego parkingu przed stadionem Pod Wałką. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy – czytamy w komunikacie cieszyńskiego MZD.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jest dobrze, robi się
jest dobrze, robi się
1 miesiąc temu

Wstrzymany do odwołania ruch, czyli w terminie podobnym jak przebudowa rynku, wykonawcy będą się starali aby uciążliwości nie występowały długo. Super planowanie roboty, szacunek dla mieszkańca: zrobi się to będzie koniec utrudnień. Ale rada jest jak sobie radzić z utrudnieniami, przeprosiny są, nie jest tak źle.