Bielsko-Biała E-edukacja Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Uwaga, konkurs! “Ziemia Cieszyńska w oczach uczniów”

Fot. Pixabay.com

Klub Fotograficzny „Start”, działający przy oddziale Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego „Beskid Śląski” w Cieszynie, we współpracy z Miejskim Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie, przygotował konkurs dla młodych osób, które lubią robić zdjęcia.

– Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym „Ziemia Cieszyńska w oczach uczniów”, którego celem jest zwrócenie uwagi na piękno Ziemi Cieszyńskiej, postrzeganej przez dzieci i młodzież, a także promowanie ciekawych miejsc turystycznych oraz historycznych naszego regionu – wyjaśniają organizatorzy, zachęcając najmłodszych mieszkańców naszego regionu, ale nie tylko, gdyż konkurs ma charakter ogólnopolski, do spróbowania swoich sił.

Prace powinny tematycznie nawiązywać do kultury, terenów oraz charakterystycznych punktów Śląska Cieszyńskiego. Fotografie można nadsyłać do 30 października. Zwieńczeniem konkursu będzie planowany na grudzień wernisaż w skoczowskiej galerii ARTadres, podczas którego wręczone zostaną nagrody. Regulamin dostępny jest na stronach internetowych organizatorów. Prace będą oceniane w trzech kategoriach – klasy I-III szkół podstawowych, klasy IV-VIII szkół podstawowych oraz klasy szkół ponadpodstawowych.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments