Wydarzenia Cieszyn Kultura i rozrywka

V Festiwal Sera w Wiśle. Zagra Future Folk

Wielkimi krokami zbliża się V Festiwal Sera, który odbędzie się w Skolnity Wisła Ski & Bike Park. To trzydniowa impreza, która potrwa od 13 do 15 sierpnia, czyli w długi weekend sierpniowy. Przygotowano wiele atrakcji.  Odbędą się pokazy serowarstwa, które tradycyjnie poprowadzi Józef Michałek, miłośnik pasterstwa z Istebnej.

Nie zabraknie stoisk z regionalną kuchnią, serami, rękodziełem, ale też kapel góralskich i koncertów gwiazd wieczoru.

W sobotę koncerty rozpoczną się o godz. 15:00. Jako pierwsza wystąpi Kapela Horuk, o 17.30 Zespół Wisła, o 18:30 Bartnicky, a o 20:00 na scenie pojawi się Future Folk, którego wokalistą jest Stanisław Karpiel-Bułecka, znany m.in. z udziału w programie “Dance, Dance, Dance”, emitowanym na TVP2. W programie partnerowała mu aktorka, Anna Matysiak. Para ostatecznie zajęła drugie miejsce.

fot. plakat wydarzenia

W niedzielę o 13:00 zaprezentuje się Kapela Młodzi Gniewni, o 15.00Zespół Pieśni i Tańca Równica, o 17:30 Kapela góralska Istebna, o 18:30 zaśpiewa Kapela Zbójnicy, a na koniec, o godz. 20:00 wystąpią Pogwizdani.

W poniedziałek wystąpią dwa zespoły. Jako pierwsi, o godz. 13:00 zaprezentują się Capki ze Skalitego, a o godz. 15:00 zaśpiewa Kapela Wisła.

Serdecznie zapraszamy.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments