Sport Wadowice

Victoria na sportowych salonach

Krzysztof Nogala i Tomasz Holcman (z prawej) odebrali okolicznościowe statuetki. Fot. Materiały prasowe MZTS.

Wyniki sportowe, bardzo dobre warunki treningowe oraz pracę działaczy klubu tenisowego z Nidku dostrzegły władze Związku.

W czwartek (27.10) Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zorganizował w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach spotkanie podsumowujące miniony sezon rozgrywek tenisa stołowego w Małopolsce. W konferencji uczestniczyli między innymi przedstawiciele Klubu Sportowego Victoria Nidek. Za historyczny awans drużyny do III ligi wiceprezes Zarządu Krzysztof Nogala oraz przedstawiciel drużyny Tomasz Holcman odebrali okolicznościowe statuetki.

Z uwagi na sprzyjające warunki treningowe, organizacyjne i zaangażowanie działaczy, klubowi przyznano organizację Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego w kategorii „żak”.

W obecnym sezonie pierwsza drużyna LKS Victoria Nidek zajmuje w III lidze piąte miejsce z bilansem 2 zwycięstw i jednej porażki. Na poziomie V ligi Klub reprezentują dwie drużyny. Jedna to mieszanka młodości i doświadczenia, w której pierwsze doświadczenia zdobywają kadeci. Natomiast drugi piątoligowy zespół po 3 kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ex aequo z drużyną z Nowego Targu.

 

google_news