Wydarzenia Bielsko-Biała

Kongres Kobiet po raz ósmy!

Gala finałowa VIII Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia pod patronatem posłanki na sejm RP Mirosławy Nykiel odbyła się w Muzeum Zamkowym Książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej.

Galę rozpoczęła premiera spektaklu “Przyszłość Wasza w ręku Waszym” autorstwa Pawła Sablika, stworzonego z okazji 100-lecia uzyskania praw wyborczych przez kobiety.

Tegoroczna Gala wyjątkowo nie wyłoniła Perły Podbeskidzia. Wyróżnione zostały kobiety, które aktywnie wspierały od lat Kongres Kobiet Podbeskidzia i współpracują czynnie przy jego organizacji.

Mirosława Nykiel podsumowała minione wydarzenia kongresowe i podziękowała za serce i dobrą współpracę wielu kobietom.

Muzyczną gwiazdą wieczoru była Gosia Andrzejewicz. Piosenkarka zaśpiewała swoje przeboje oraz piosenkę ze swojego nowego repertuaru dedykowaną dla kobiet “Doceń To”.

Swój talent wokalny zaprezentowała również gościom Małgorzata Stasiaczek-właścicielka Bielskiego Studia Piosenki.

Wieczór Gali Kongresowej był elegancki, magiczny i pełen ciepła, jak i wzajemnej sympatii zgromadzonych na nim kobiet, które wspierają się nie tylko na płaszczyźnie biznesu, ale i prywatnie.

navigate_before
navigate_next

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franuś
Franuś
5 lat temu

Nie jest tak źle, widać na zdjęciach i mężczyzn bez których same kobiety nie poradziłyby sobie. Lecz nic nie piszą o mężczyznach aby nie skazili kobiecej imprezy. Jak by nie patrzyć, na tym świecie potrzebni są i mężczyźni (jak wykazała Seksmisja) mimo, że kongresu mężczyzn nie robią.

Daro
Daro
5 lat temu

faworyzowanie kobiet nie jest przypadkiem nietolerancyjne w stosunku do mężczyzn? gdzie równouprawnienie?