Wydarzenia Bielsko-Biała

W BCK-u nie wystawiono spektaklu. Skradziono samochód ze scenografią. Aktorzy apelują o pomoc

Wierni widzowie spektakli, które wystawiane są Bielskim Centrum Kultury, nie mieli dzisiaj powodów do radości. Wszystko przez to, że Agencji Artystycznej Ideaart skradziono samochód dostawczy, w którym mieściła się scenografia. Agencja oraz aktorzy, którzy mieli zagrać dzisiaj w Bielsku, apelują o pomoc w znalezieniu pojazdu.

Spektakl “La Bombe” miał o godz. 17:00 odbyć się w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej. Na scenie mieli się pojawić – Maria Wieczorek, Michał Rolnicki oraz Wojciech Błach. Niestety, to co się wydarzyło, w kilka chwil zmieniło bieg zaplanowanych wydarzeń.

Samochód skradziono w Siennie, które zlokalizowane jest w województwie mazowieckim, gdzie mieści się również siedziba Ideaart. Zarówno przedstawiciele Agencji, jak i aktorzy, nie mogą zrozumieć tego, co miało dzisiaj miejsce. W chwili obecnej nie mogą realizować zaplanowanych spektakli, ale są pełni nadziei i wiary, że samochód wraz ze skradzionym sprzętem zostanie odnaleziony.

fot. Agencja Artystyczna Ideaart

fot. Agencja Artystyczna Ideaart

fot. Agencja Artystyczna Ideaart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. plakat spektaklu

 

Skradziono pojazd marki Renault Master 10ep, który jest samochodem dostawczym. Posiada biały kontener.  Znakiem rozpoznawczym jest wgnieciona tylna belka, na której mieści się Tablica rejestracyjna TK512AV, ale również znaczek Polski z lewej strony. Na pace umiesczona jest kolorowa scenografia a także kostiumy sceniczne.

google_news
Studio_projektowe_d