Wydarzenia Cieszyn

Zaśpiewali nie tylko “Pokolenie”. Niesamowity koncert Kombii w Cieszynie | ZDJĘCIA

fot. Małgorzata Krawczyk

Muzyczna jesień w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie ruszyła z kopyta. Jako pierwszy w maratonie koncertów, wystąpił zespół Kombii. W tutejszym teatrze rozbrzmiały takie utwory, jak kultowe “Pokolenie”, “Black And White”, “Awinion”, czy “Słodkiego, miłego życia”. 

Zespół Kombii, na którego czele stoi Grzegorz Skawiński, wszystkie utwory wykonał w wersji akustycznej. To niecodzienna formuła, dzięki której znane wszystkim przeboje nabierają nieoczekiwanego, wyjątkowego charakteru. Koncert zaspokoił potrzeby nie tylko wrażliwych, ale też tych nieco bardziej wymagających słuchaczy.

Oprócz znanych wszystkim utworów, zgromadzeni słuchacze mieli okazję posłuchać również kilku utworów z najnowszej płyty – „KOMBII 5”.

To nie koniec koncertów, które odbędą się w najbliższym czasie w Cieszynie. 29 października na deskach teatru wystąpi Halina Mlynková, która zaśpiewa utwory z filmów w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej FILM(L)OVE”, a 5 listopada zaśpiewa Patrycja Markowska w towarzystwie swojego taty, Grzegorza Markowskiego.

google_news