Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Oświęcim

W ferie darmowe pociągi Kolei Śląskich dla dzieci i młodzieży!

Fot. Koleje Śląskie

W czasie ferii zimowych w województwie śląskim dzieci i młodzież będą podróżować bezpłatnie pociągami spółki Koleje Śląskie!

Jak informuje przewoźnik inicjatorem i pomysłodawcą akcji jest marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski. Darmowa oferta będzie ważna od 9 do 24 lutego. Dotyczy ona przedszkolaków, a także uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, licealnych, techników i szkół branżowych. Aby w tym czasie podróżować za darmo pociągami Kolei Śląskich, wystarczy podczas kontroli zamiast biletu okazać ważną legitymację szkolną lub – w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym – dokument potwierdzający wiek.

To nie jest oferta tylko dla dzieci i młodzieży z województwa śląskiego, ale dla wszystkich w wieku szkolnym, którzy odwiedzą w tym czasie nasz region – podkreśla marszałek Jakub Chełstowski.

Promocja będzie ważna na wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie z wyjątkiem odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin. Warto przypomnieć, że dzieci do czwartego roku życia podróżują Kolejami Śląskimi bezpłatnie przez cały rok.

google_news
kb_zpora
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments