Wydarzenia Wadowice

W Kalwarii Zebrzydowskiej okażą solidarność z Janem Pawłem II

Fot. UM Kalwaria Zebrzydowska

W sobotę (18 marca) na Rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowane ma zostać spotkanie w sprawie solidarności z Janem Pawłem II.

Z informacji podanej przez Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej wynika, że na spotkanie o 10.00 pod figurą Jana Pawła II zaprasza burmistrz Augustyn Ormanty. Urząd poinformował, że spotkanie organizowane jest w związku z atakami na osobę papieża.

Wyrazimy na nim swoją solidarność z Janem Pawłem II, patronem miasta Kalwarii Zebrzydowskiej. Pod figurą nastąpi symboliczne złożenie wspólnej wiązanki kwiatów, a następnie przemarsz pod Sanktuarium Pasyjno-Maryjne ulicami 3 Maja i Bernardyńską. W tym czasie odmawiany będzie różaniec. Następnie na krużgankach w Klasztorze odbędzie się Droga Krzyżowa – czytamy na oficjalnej stronie Urzędu Miasta.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Danka
Danka
8 miesięcy temu

a kiedy spotkanie w sprawie solidarności z ofairami pseudo-księży?

zh z BB
zh z BB
8 miesięcy temu

To bardzo dobry pomysł.

Ewa
Ewa
8 miesięcy temu

Tak dziwisz pedofile zniszczyli JP II

taka prawda
taka prawda
8 miesięcy temu

-Panie jak dojść do Placu Przyjaźni Rosyjsko-Niemieckiej -Tutaj prosto Aleją Żydowskich Ofiar Armii Krajowej, to przy Muzeum Polskiego Wrodzonego Antysemityzmu, potem skręci pan w prawo przy Pałacu Gazpromu w bulwar Polskich Obozów Koncentracyjnych. Przy Pałacu Gazpromu spokojnie raczej patrz Pan w ziemię, bo można dostać 48 godzin z byle powodu. Dalej prosto minie pan Instytut Miłości i Cudów. Przejdzie pan w lewo wiaduktem nad Aleją Tolerancji, stoi tam pomnik Jaruzelskiego z dużym napisem GENERAŁ HONORU, nie da się przeoczyć. Dalej Skwerkiem Prezydenta Komorowskiego Myśliwego i w lewo na skuśkę Parkiem Piłkarza Kaszuba. W Parku Piłkarza są tzw. Tablice Tuska, to… Czytaj więcej »

Krystian
Krystian
8 miesięcy temu

Nie chodzi o deprecjonowanie zasług papieża, bo takowe są. Ale trzeba uczciwie przyznać, że są też sprawy, które zawalił, a nie traktować człowieka jako bóstwa. W ten sposób nigdy nie wróci normalność.

Tadeusz
Tadeusz
8 miesięcy temu
Reply to  Krystian

Tę normalność, to komu niby ma się wrócić? Przyznać uczciwie to co, kto ma i komu? Czy to nie przypadkiem czerwona bol.szewicka gan.grena nierozliczona i niewycięta równo z ziemią w odpowiednim czasie żąda tej „normalności”?. Do przywracania „normalności” już się szykują agenci okągłostołowi na czele z ryżym jurgieltnikiem. A lemingozie aż czerwona piana z pys.ków cieknie na takie igrzyska.

taka prawda
taka prawda
8 miesięcy temu
Reply to  Krystian

Znalazł się watykanista amator.

Marek
Marek
8 miesięcy temu

A gdzie byli jak mafiozo dziwisz go niszczył i rządził za JPII ,że taka sytuacja jest to 80 % jego wina handlarza jego krwią wg obliczeń musiał zabrać 20 l krwi a ciemnota sekty pis nie kuma.

Gonzo
Gonzo
8 miesięcy temu
Reply to  Marek

Boże ,gdzieś ty się świrze uchował

Marek
Marek
8 miesięcy temu
Reply to  Gonzo

Nie w pisie i u czarnych boli prawda oj boli

Wadowice z tyłu
Wadowice z tyłu
8 miesięcy temu

Urząd Miasta jest inicjatorem organizacji procesji, drogi krzyżowej? Nie lepiej zamiast kwiatów – tablica pamiątkowa przyczepiona do figury?