Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

W militarnym stylu

Teoretycznie wojny nie ma, a praktycznie zabawa w żołnierzy cały czas trwa i wciąga kolejne pokolenia. Nie mówimy oczywiście o tych, którzy służą ojczyźnie w ramach zawodowej służby czy też w Wojskach Obrony Terytorialnej, ale o tych, których militaria pociągają i stają się wyrazem pewnego określonego stylu. On może być związany z szeroko pojętym casualem, ale również z aktywnościami survivalowymi.

  1. Ubrania i gadżety
  2. Wojskowy look
  3. Elementy militarne w prezencie
Ubrania i gadżety

Militarne elementy stroju i różnego rodzaju funkcjonalne dodatki, które ułatwiają przeżycie w trudnych warunkach to must have dla prawdziwych twardzieli. Są chętnie wybierane przez panów i panie, stają się również doskonałym pomysłem na prezent dla tych wszystkich, którzy chcą podkreślić niezwykły styl. Z drugiej strony rękawiczki wojskowe czy kominiarki taktyczne rewelacyjnie sprawdzą się podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych i niekoniecznie będą zarezerwowane dla aktywności w lesie czy też na poligonie. Wykonane są z doskonałych jakościowo materiałów, zapewniają ochronę przed zimnem oraz zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a z drugiej strony gwarantują ciału termoregulację i skutecznie odprowadzają wilgoć. Dlatego są chętnie wybierane do różnych aktywności niekoniecznie związanych z barwami maskującymi.

Wojskowy look

Można żartować z powiedzenia, że „za mundurem panny sznurem”, ale każdy wojskowy potwierdzi, że ziarenko prawdy w tym jest. Choć nie ma już obowiązku służby zasadniczej, to wcale nie zmalało zainteresowanie militarnym stylem i bardzo szybko przeniósł się on na ulice, a charakterystyczne barwy, materiały i kroje stały się elementem casualu. I tak spodnie czy kurtki oraz takie elementy jak buty czy na przykład furażerka mogą świetnie wyglądać w różnych sytuacjach. W wielu wariantach stają się również niezwykłą grą z trendami.

Elementy militarne w prezencie

Miłośnika stylu militarnego dość łatwo zadowolić, ponieważ lubi on otaczać się przedmiotami, z których korzysta na co dzień wojsko różnych formacji. Tu ważne będą kroje, kolory i materiały oraz wiele z nich gadżetów, które sprawdzą się na co dzień. Na przykład plecaki czy też zasobniki wojskowe oraz kultowe już latarki czy multitoole to elementy obowiązkowe na wyposażeniu każdego fana militarnych gadżetów. Plecaki zapewnią dużo miejsca do przechowywania, pozwolą poradzić sobie w każdej sytuacji i gwarantują oryginalności nie tylko na survivalowych szlakach. Na miejskich ulicach też są pożądane. Co istotne, możemy być pewni, że ten trend nie wyjdzie z mody, a gadżety będą stale udoskonalane, bo są świetną zabawą dla dużych chłopców i dziewczynek też.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments