Wydarzenia Sucha Beskidzka

W Suchej Beskidzkiej również zamkną przejazd kolejowy

Fot. Materiał prasowy

Nie tylko w Makowie Podhalańskim, ale i w Suchej Beskidzkiej zamknięty zostanie na tydzień jeden z przejazdów kolejowych.

W przypadku Suchej Beskidzkiej chodzi o przejazd na ulicy Przemysłowej, Z uwagi na prace remontowe będzie on zamoknięty od jutra (14 czerwca) od 7.00 do 21 czerwca do 22.00.

Na czas przebudowy przejazdu wytyczony będzie objazd, który poprowadzi ulicami Mickiewicza, Beniowskiego i Batalionów Chłopskich. Korzystać z niego mogą jednak wyłącznie kierowcy poruszający się pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 10 ton. Ograniczenie wynika z faktu, że na ul. Przemysłowej znajduje się most o takim właśnie tonażu. Z tego względu od 14 do 21 czerwca dojazd samochodami ciężarowymi do firm położonych przy ul. Przemysłowej, pomiędzy przejazdem kolejowym a mostem na Stryszawce, będzie niemożliwy – informuje Urząd Miasta Sucha Beskidzka.

Fot. Materiał prasowy

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rowerem se przejadę
rowerem se przejadę
1 rok temu

Jeśli przejazd ma być zamoknięty to i musi lać deszcz w tym okresie. A czy możliwe aby dojazd samochodami ciężarowymi był niemożliwy?