Wydarzenia Cieszyn

W Ustroniu szukają „Głosu Ziemi Cieszyńskiej”. Zgłoszenia do 26 maja!

Fot. UM w Ustroniu

2 czerwca w Miejskim Domu Kultury „Prażakówka” w Ustroniu odbędzie się konkurs „Głos Ziemi Cieszyńskiej”. Odbywa się on pod patronatem „Głosu Ziemi Cieszyńskiej” i portalu Beskidzka24.pl, starosty cieszyńskiego Mieczysława Szczurka i burmistrza Ustronia Przemysława Korcza. Początek przesłuchań o 11.00.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie twórczości muzycznej oraz prezentacja umiejętności wokalnych mieszkańców regionu cieszyńskiego. – Konkurs jest również doskonałą okazją do rozwijania wrażliwości muzycznej oraz inspiracją do poszukiwań nowych form interpretacji muzycznej. Chcemy również wspierać i promować osoby utalentowane muzycznie – podkreśla Urszula Broda-Gawełek, dyrektor Miejskiego Domu Kultury „Prażakówka” w Ustroniu.

Adresatami konkursu są dzieci, młodzież oraz dorośli. Występy oceniane będą w następujących kategoriach wiekowych: 7-10 lat, 11-14 lat, 15-18 lat oraz w osobnej kategorii dla dorosłych.

– Przesłuchania będą prowadzone przez kompetentne i doświadczone jury, którego zadaniem będzie wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik będzie miał okazję zaprezentować swój utwór muzyczny oraz umiejętności wokalne. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do wzięcia udziału w konkursie „Głos Ziemi Cieszyńskiej” i podzielenia się swoją pasją z innymi. Będzie to niezapomniane wydarzenie dla wszystkich miłośników muzyki, a zwycięzcy otrzymają cenne nagrody oraz możliwość promocji swojego talentu – dodaje Urszula Broda-Gawełek.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 maja. Warto zgłosić się jak najprędzej, gdyż liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej ustrońskiej „Prażakówki”.

 

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
?
?
1 rok temu

Nie rozumiem, ogólnopolski konkurs wokalny na plakacie a w tekście, że celem jest … prezentacja umiejętności wokalnych mieszkańców regionu cieszyńskiego.