Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wyszedł z DPS-u w Cieszynie i dotąd nie wrócił… Policja szuka Ryszarda Fitznera

Fot. z arch. KPP w Cieszynie

Policjanci poszukują zaginionego Ryszarda Fitznera, mieszkańca Cieszyna. 50-latek ostatni raz był widziany 11 maja br. w Cieszynie. Od tego momentu nie nawiązał z nikim kontaktu.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod numerami telefonów 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji – numer alarmowy 112.

50-letni Ryszard Fitzner zaginął w dniu 11 maja 2023 roku, kiedy to opuścił Dom Pomocy Społecznej w Cieszynie, w którym dotychczas przebywał, nie informując nikogo o tym, dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z pracownikami i mieszkańcami ośrodka i nie jest znane jego miejsce pobytu.

Zaginiony mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Jego włosy są krótkie, ciemne i brązowe, a oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrany był w czerwoną bluzę dresową, białą podkoszulkę, spodnie dresowe w kolorze khaki, buty granatowe. Posiadał ze sobą niebieską torbę na pasku, przewieszoną przez ramię.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Erk
Erk
4 dni temu

Oj klamot puknij się w główkę

klamot
klamot
8 dni temu

SOBOWTÓR DONALDA TUSKA