Kultura i rozrywka Wadowice

Wadowice: Fotografie Grzegorza Bargiela

Do 22 listopada w holu teatralno – kinowym Wadowickiego Centrum Kultury (ul. Teatralna 1) można oglądać ekspozycję fotograficzną „Ludzie festiwali” andrychowianina Grzegorza Bargiela.

Wystawa jest wynikiem kompilacji pasji autora do muzyki i fotografii. Prezentowane zdjęcia zostały wykonane podczas Jarocin Festiwal 2016, 2017 i 2018, Przystanku Woodstock 2017, Pol’and’Rock Festival 2018 i koncertów z okazji 250-tej rocznicy nadania praw miejskich Andrychowowi (1767-2017).
Ekspozycję można oglądać od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz. 18.00.

Przygoda Grzegorza Bargiela z fotografią rozpoczęła się przed 35 laty. Pierwsze zdjęcia wykonał aparatem Smiena 8 (super sprzęt jak na owe czasy). Tematyka jego zdjęć jest bardzo różnorodna, od drobnych elementów przyrody po szeroko rozumianą fotografię populacji ludzkiej. Dotychczas Bargiel prace prezentował tylko najbliższej rodzinie i znajomym, głównie w formie pokazów slajdów na dużym ekranie projekcyjnym w kameralnym „KLUBIE 158” na spotkaniach klubowych. Pokazom zawsze towarzyszyła muzyka, której brzmienie nadawało niepowtarzalny klimat wyświetlanym zdjęciom.

Wstęp wolny.

Grzegorz Bargiel. Fot. Archiwum WCK Wadowice

 

 

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o