Wydarzenia Wadowice

Wadowice: Konfederacja na rynku

Fot. Archiwum Klub Konfederacji Wadowice.

W najbliższą sobotę, 9 października w Wadowicach na Placu Jana Pawła II działacze Klubu Konfederacji Wadowickiej spotkają się z mieszkańcami.

Będzie można porozmawiać z aktywistami Konfederacji i otrzymać broszury informacyjne. – Nasz program „Polska na nowo” dotyczy planu dla Polski po lockdownie – informuje Patryk Burzej z Klubu Konfederacji Wadowice. – Wśród naszych założeń jest m.in bon edukacyjny, aby rodzice mogli wybierać do jakiej szkoły chcą posłać dziecko oraz bon zdrowotny umożliwiający pacjentom samodzielny wybór placówki leczniczej i lekarza – wyjaśnia Burzej, zachęcając do przyjścia na rynek i rozmów z działaczami.

Działacze Konfederacji będą oczekiwać na mieszkańców na rynku w Wadowicach w pobliżu ulicy Zatorskiej w godz. 9.00 – 12.00.

 

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marian
Marian
19 dni temu

Pójdziemy do lekarza lub szkoły i bonem jak kartą zapłacimy za usługę. Nieważne w jaki sposób – ważne że tak powstanie namiastka wolnego rynku. Płacę z moich podatków i mogę wybrać. Nawet prywatną szkołę czy przychodnię.

Hermenegilda
Hermenegilda
19 dni temu
Reply to  Marian

Ważne w jaki sposób, musi być jakiś limit korzystania z lekarza prywatnego, rehabilitacji prywatnej… bo konto podatków jest różne, ograniczone.

Hermenegilda
Hermenegilda
19 dni temu
Reply to  Marian

Niech jeszcze bon uprawnia do płacenia za korepetycje (?) a to jest nierzadki problem nauczania nie w szkole ale poza.

Hermenegilda
Hermenegilda
19 dni temu

Fajnie, pójdziemy do marketu i za bon kupimy sobie szkołę lub lekarza.