Wydarzenia Wadowice

Wadowice: Maseczki dla seniorów

Od środy, 15 kwietnia mieszkańcy wadowickiej gminy powyżej 60 roku życia mogą odbierać maseczki ochronne wielokrotnego użytku.

Od jutra (15 kwietnia) akcja będzie prowadzona pod marketami w godzinach 10.00 – 12.00. – Każdego dnia będziemy rozdawać około 1000 sztuk – informuje Beata Mamcarczyk, kierownik Wydziału Zarządzania Kryzysowego w UM w Wadowicach. – W kolejnych dniach w akcję przekazywania maseczek mieszkańcom sołectw włączą się druhowie OSP i harcerze. Podczas przekazywania maseczek nie będą sprawdzane dokumenty tożsamości – zaznacza Mamcarczyk. Według kierowniczki ilość maseczek będzie wystarczająca, by zaopatrzyć wszystkich potrzebujących, którzy dotychczas nie posiadają maseczek, które od czwartku (16 kwietnia) będą niezbędne, by móc poruszać się w miejscach publicznych.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu

Brawo za akcję urzędu a nie oglądanie się na np. KGW, ośrodki kultury itp. Właściwy wiek seniorski, właściwe godziny wręczania. Ale akcja od 16 kwietnia nie będzie mogła być kierowana do seniorów, którzy nie posiadają maseczki bo bez takowej nie dotrą na miejsce odbioru.