E-edukacja Cieszyn

Wakacje z biblioteką w Wiśle

Fot. UM Wisła

Czwarta edycja Letniej Akademii Zabawy przechodzi do historii. Zajęcia zostały przygotowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wiśle. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

Dzieci m.in. ruszyły śladami bohaterów literatury angielskiej, dzięki: Aleksandrze Kuc-Cieślar oraz Krzysztofowi Cieślarowi. Uczestnicy z chęcią wsłuchiwali się w czytane fragmenty książek, przymierzali kostiumy oraz uczyli się rymowanek i piosenek w języku angielskim. Nie zabrakło także rywalizacji i gier na świeżym powietrzu oraz podejmowania kreatywnych wyzwań plastycznych. Dzieci wykonały papierowego misia Paddingtona, album metodą scrapbookingu, wazonik z butelki, fotograficzne zielniki i angielską czerwoną budkę telefoniczną z kartonu.

Uczestnicy spróbowali też swoich sił dziedzinie filmowej tworząc animację poklatkową do swoich ulubionych książek z kanonu literatury angielskiej. Finałem zajęć był pochód i sesja fotograficzna w wykrojach kolorowych niedźwiadków. Celem spaceru było dotarcie do centralnego punktu na szlaku wiślańskich niedźwiadków, a mianowicie do rodziny 3 kamiennych misiów zlokalizowanej w Parku Kopczyńskiego.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments