Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Żywiec

Widziałeś wypadek w Istebnej? Zadzwoń na policję!

Fot. KPP w Cieszynie

Mundurowi z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło w Trójwsi Beskidzkiej, i potrzebują wsparcia naszych Czytelników. Kto widział opisany poniżej wypadek, jest proszony o kontakt z policją.

1 października około 21.05, na skrzyżowaniu DW 941 i drogi powiatowej P21643S, w rejonie kościoła w Istebnej, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jadący od strony Wisły osobowy volkswagen, wykonując manewr skrętu w lewo, w kierunku Koniakowa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem. Jednoślad nadjeżdżał z kierunku przeciwnego na wprost. Doszło do zderzenia obu pojazdów, na skutek czego pasażer motoroweru odniósł obrażenia ciała.

Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie pod numerem telefonu 47 8573280 albo bezpośrednio z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie – 47 8573117, e-mail: [email protected] Można też dzwonić na bezpłatny numer alarmowy 997.

google_news