Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wielki start letniego sezonu w Energylandii!

6 stref zabawy, 123 atrakcje i mnóstwo radości! Tym właśnie charakteryzuje się Energylandia, czyli największy w Polsce rodzinny Park Rozrywki, który już 1 kwietnia rozpoczyna następny sezon pełen radości i uśmiechu! Roller coastery, zabawy, niesamowite show, karuzele i specjalne niespodzianki – zobacz, co czeka na Gości podczas otwarcia letniego sezonu 2023 w Energylandii! Takiej zabawy nie można przegapić!

Huczne święto 1 kwietnia!

Park Rozrywki w Zatorze już dziewiąty rok z rzędu otworzy swoje bramy dla Gości z całego świata. Otwarcie nadchodzącego, letniego sezonu zaplanowano na pierwszą sobotę kwietnia, która wypada 1.04.2023 roku. Turyści tego dnia mogą się spodziewać niesamowitej zabawy, a także licznych niespodzianek, przygotowanych specjalnie na tę okazję! Pierwsi Goście zabawę będą mogli zacząć już od godziny 10.00, a czekać na nich będzie huczne przywitanie, zorganizowane specjalnie na pierwszy dzień sezonu! Ten dzień obfity będzie także w niewyobrażalne show, przygotowane z myślą o ponownym otwarciu bram Parku! Czekać na Gości będą także wszystkie karuzele, roller coastery, zabawy i wiele innych niespodzianek. Czego jeszcze można się spodziewać w nadchodzącym sezonie w Energylandii? Zdradzamy poniżej.

Sezon 2023

W nowym sezonie, na 70 hektarowym terenie, do dyspozycji Gości pozostaną oddane wszystkie, 123 atrakcje Parku, wraz z roller coasterami, których Park liczy aż 18! Wśród atrakcji odnaleźć będzie można również 25 zabaw stworzonych specjalnie dla dzieci już od drugiego roku życia, a także strefy relaksu w największym w Polsce, odkrytym aquaparku! Zabawy zaczerpnąć będzie można we wszystkich, sześciu strefach zabawy, z których każda ma swój niepowtarzalny charakter. Sezon 2023 będzie obfity także w cudowne show, skrupulatnie przygotowywane przez artystów, animatorów, a nawet kaskaderów, wzbudzających podziw w każdym widzu. To nadal nie wszystko, rok 2023 to także niesamowite zabawy i wydarzenia, takie jak Kinder Party, noce pełne zabawy Magic Night, Polska Złota Jesień, Halloween Time, czy niewyobrażalny, zimowy Winter Kingdom! Wszystko to przygotowywane jest z myślą o Gościach, którzy wspólnymi siłami tworzą niezwykłą i niepowtarzalną atmosferę Energylandii!

Otwarcie bram Parku Roller Coasterów nr 1 w Europie już wkrótce! Takiej zabawy nie można przegapić – zaplanuj swój pobyt już dziś i ciesz się nowym sezonem razem z Energylandią!

google_news