Wydarzenia Cieszyn

Wisła: Przez ponad pół wieku razem

Burmistrz Wisły Tomasz Bujok spotkał się  z jubilatami, którzy w 2022 r. obchodzili 50, 60 i 65-lecie pożycia małżeńskiego. Impreza miała miejsce 15 września.

W 2022 r., na wniosek burmistrza Miasta Wisła – Tomasza Bujoka „Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie” z okazji 50-lecia pożycia zostało odznaczonych 29 par, jubileusz 60-lecia pożycia świętowało 9 par, a 65-lecia jeden duet.
Jubilatom, którzy przybyli na spotkanie, życzenia osobiście złożyli: burmistrz Tomasz Bujok, Janusz Podżorski – przewodniczący Rady Miasta Wisła oraz Sylwester Foltyn – sekretarz Wisły. Obecnymi na uroczystości byli:
małżonkowie obchodzący 50-lecie pożycia małżeńskiego: Gabriela Kazimierz Bąk, Wanda i Franciszek Buczek, Halina i Rudolf Byrt, Maria i Paweł Fuchs, Joanna i Czesław Kucharzyk, Irena i Zbigniew Magnowski, Maria i Edward Marekwica, Helena i Jan Martynek, Irena Nowakowska-Botorek i Joachim Botorek, Teresa i Leszek Ohla, Mieczysława i Tadeusz Pacześ, Irena i Tadeusz Pilch, Wanda i Michał Pilch, Anna i Adam Podżorski, Danuta i Jan Samiec, Joanna i Tadeusz Skałub, Ewa i Stefan Smarzoch, Helena i Andrzej Stebel, Stefania i Jerzy Szalbot, Emilia i Paweł Szarzec, Alina i Leszek Szymczak, Magdalena i Józef Wilczek, Emilia i Paweł Wisełka, Regina i Józef Wrzecionko, Aleksandra i Jerzy Wyszczelscy.

Małżonkowie obchodzący 60-lecie pożycia małżeńskiego: Anna i Andrzej Bogaczewski, Małgorzata i Jerzy Byrtek, Ewa i Józef Leszczyk, Anna i Jan Szarzec, Maria i Paweł Szarzec,Zofia i Franciszek Wechowski.
Spotkanie Jubilatów uatrakcyjniły występy wychowanków Społecznego Ogniska Muzycznego w Wiśle im. Jana Drozda: Leny Bek, Natalii Gazurek, Julii Gazurek, Liliany Arsenicz, Leny Pustówki, a oprawę artystyczną przygotowała Iga Baranowska – Jagiełło, dyrektor Społecznego Ogniska Muzycznego.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments