Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka

Właściciele firmy Eurofirany z Orderami Uśmiechu

Właściciele firmy Eurofirany Bogusława i Bogusław Choczyńscy zostali nagrodzeni Międzynarodowym Orderem Uśmiechu przez Międzynarodową Kapitułę oraz Uśmiechnięte i Szczęśliwe Dzieci ze szkoły z Żywca-Moszczanicy w podziękowaniu za ufundowanie i wybudowanie Hali Sportowej i dodatkowych klas dla Przyszłych Pokoleń. Wśród Laureatów 2022 roku znalazł się także Robert Lewandowski.

To jedna z najcenniejszych, honorowych nagród zatwierdzona przez Sekretarza Generalnego ONZ Kurta Waldheima i przyznawana od prawie 60 lat przez Dzieci dla Dorosłych. Co roku Międzynarodowa Kapituła odznacza tylko 10 osób z Polski i zagranicy za działania przynoszące Dzieciom Radość. Spośród kandydatur nadesłanych przez dzieci z całego świata, Kapituła wybiera LAUREATÓW. Kawalerem Orderu Uśmiechu zostaje Dorosły, którego działalność jest wyjątkowa, nietuzinkowa i przynosi najwięcej radości, daje chwile szczęścia i wywołuje Promienny Uśmiech na twarzach Dzieci. Kawalerami Orderu Uśmiechu są m.in.: Papież Jan Paweł II, papież Franciszek, Matka Teresa z Kalkuty, Dalajlama, prof. Zbigniew Religa, Anna Dymna, Ewa Błaszczyk, Jolanta Kwaśniewska, Jerzy Owsiak, Jakub Błaszczykowski i Marcin Gortat.

UROCZYSTOŚĆ:

Aby uczcić to niezwykłe wydarzenie, podczas oficjalnej ceremonii podczas Tygodnia Kultury Beskidzkiej, Państwu Choczyńskim zostaną wręczone ordery Damy i Kawalera Orderu Uśmiechu przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żywcu oraz Członków Kapituły Orderu Uśmiechu. Wszystkich dorosłych wraz z dziećmi zapraszamy na to niesamowite wydarzenie do Amfiteatru pod Grojcem w Żywcu w dniu 6 sierpnia 2022 roku o godzinie 20:00.

Uroczystość dekoracji Kawalera Orderu Uśmiechu wiąże się z pasowaniem czerwoną różą i wypiciem pucharu kwaśnego soku z cytryny z UŚMIECHEM NA TWARZY 🙂

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bogdan
Bogdan
12 dni temu

Brawo dla Państwa,hala jest rzeczywiście super,byłem widziałem.Niech służy młodzieży szkolnej i trenujacym tam siatkarkom.