Wydarzenia Bielsko-Biała Żywiec

WORD Bielsko-Biała: Egzaminy i szkolenia wstrzymane do odwołania

Fot. Marcin Płużek

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wstrzymał do odwołania egzaminy państwowe w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy oraz szkolenia.

Pierwotnie egzaminy i szkolenia miały być wstrzymane do 25 marca, ale obostrzenia wprowadzenie w związku z epidemią przesunęły ten termin w bliżej nieokreśloną przyszłość.

– O wznowieniu działalności lub o dalszych zmianach będziemy informować za pośrednictwem strony internetowej oraz na Facebooku – informuje ośrodek.

Ograniczona został też dostępność WORD-u dla klientów zewnętrznych. Z pracownikami ośrodka można kontaktować się tylko i wyłącznie za pośrednictwem korespondencji tradycyjnej, drogą elektroniczną lub telefonicznie. Biuro Obsługi jest czynne w godzinach od 7:00 do 15:00.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
inżynier
inżynier
3 miesięcy temu

To ktoś jeszcze robi “prawko” w dyktaturze kobiet?!? PRZEŚMIESZNE! A więc tak to malutcy powinno wyglądać ( i wygląda “D) w normalnym państwie: Republika Czeska po pół rocznym okresie ubytowania każdy obywatel Unii może zapisywać się na kurs w Czechach 😀 koszt do ok 500 zł drożej niż w Polsce (zależy gdzie => miasto czy zadupie), czas od początku kursu do egzaminu to 3,5 tygodnia (TYGODNIA NIE MIESIĄCA!!!), zdawalność za pierwszym podejściem 95%. Jak jest poloczkowie w DYKTATURZE KOBIET? Macie jak macie bo tak chcecie czy nic z tym gnojem który nazywacie państwem nie możecie zrobić? hahaha

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu
Reply to  inżynier

Trzeba się starać Bielszczaninowi JOHNY vel inżynier o obywatelstwo w Czechach. Czytałam też w komentarzu, że normalnym państwem są Chiny. Może tam, bez straty dla “państwa dyktatury kobiet” (nudne to już).