Wydarzenia Żywiec

WOŚP: Rekord w Żywcu!

Fot: MCK Żywiec

Aż 166 tys. zł zebrali wolontariusze WOŚP w Żywcu.

To nowy rekord, jak poinformowało Miejskie Centrum Kultury. Pieniądze zbierane były przez 155 wolontariuszy. „Wielkie gratulacje dla wszystkich 155 wolontariuszy, dla uczestników i prowadzących koncert podopiecznych Fundacji Braci Golec oraz oczywiście dla Was wszystkich, którzy wsparliście tę wspaniałą inicjatywę!” – Napisano na facebookowym profilu MCK.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Putosz
Putosz
6 miesięcy temu

Nie wiem czy na takie miasto jak Żywiec jest się czym chwalić. Mała Węgierska Górka nazbierała 110 tyś.

raf
raf
6 miesięcy temu
Reply to  Putosz

żywczanie są bardzo zawistni, zaściankowi i samolubni… Nie myślą co zrobić by też mieć ale zrobią wszystko by sąsiad nie miał. Jeśli spotykam żywczanina to już wiem czego mogę się spodziewać.

agaton
agaton
6 miesięcy temu

POlitycznie POdejrzany pajac w czerwonych POrtkach pluje na kościół cały rok a jak przychodzi czas żniw to dzieci wysyła do drzwi kościoła z puszkami tak ,że nie można swobodnie wyjść . Ludzie wrzucają bo myślą że to na misje a to na lewackie spędy

też wrzuciłem
też wrzuciłem
6 miesięcy temu
Reply to  agaton

w tym wypadku ludzie nie myślą, ludzie doskonale wiedzą że wrzucają na siebie, bo są świadomi, że w razie potrzeby będą mogli z zakupionego za te środki sprzętu medycznego korzystać. Skąd w Tobie tyle nienawiści i podłości? To najpiękniejsza, spontanicznie zainicjowana 28 lat temu zbiórka publiczna i najbardziej transparentna, przebiegająca w wspaniałej, radosnej atmosferze. Choćbyś ty i tobie podobni cały jad naraz z siebie wyrzucił, niczego nie zmienisz i nie zniszczysz. WOŚP będzie grał do końca świata i jeden dzień dłużej. :))))

agaton
agaton
6 miesięcy temu

idea jest szczytna i szlachetna ale z przykrością stwierdzam , że facet który ją organizuje nie jest apolityczny , opowiada się wyrażnie po jednej ze stron sporu , atakuje kościół i ludzi inaczej myślących przez co zniechęca do siebie i akcji ludzi takich jak ja . Ajeszcze nie tak dawno było inaczej. Mimo wszystko gratuluję wyniku i zaangażowania . PS. Też wpłacam ale na Caritas

też wrzuciłem
też wrzuciłem
6 miesięcy temu
Reply to  agaton

no widzisz i to jest piękne, że potrafimy wspierać. Mniej istotne jest kto komu wpłaca, ważne jest, że dla dobra potrzebujących to robimy. Natomiast poglądy może mieć i powinien mieć każdy. Nie musisz się zgadzać z poglądami innych i z tym jak się wypowiadają. Każdy ma prawo do krytyki i wypowiedzi i po co szydzić. Owsiak nigdy nie był w PO, a ty tak jednoznacznie go oblepiasz “POlit… POdej. w POrtk…” No powiedz lżej ci jak tak obrzucisz błotem. A pomyśl, jak stoisz w kościele, to też tak kipi z ciebie, czy masz wtedy wolną chwilę od pogardy i nienawiści… Czytaj więcej »

Henryk
Henryk
6 miesięcy temu
Reply to  agaton

człowieku dzieki temu pajacowi uratowane wiele małych dzieci

Marian
Marian
6 miesięcy temu

Brawo, za rok pobijamy kolejny rekord! WOŚP to nasz skarb narodowy.

Ad
Ad
6 miesięcy temu
Reply to  Marian

Ty też jesteś skarbem i****o

Mi
Mi
6 miesięcy temu

Brawo! Bardzo się cieszę. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!