Wydarzenia Żywiec

WOŚP: Rekord w Żywcu!

Fot: MCK Żywiec

Aż 166 tys. zł zebrali wolontariusze WOŚP w Żywcu.

To nowy rekord, jak poinformowało Miejskie Centrum Kultury. Pieniądze zbierane były przez 155 wolontariuszy. „Wielkie gratulacje dla wszystkich 155 wolontariuszy, dla uczestników i prowadzących koncert podopiecznych Fundacji Braci Golec oraz oczywiście dla Was wszystkich, którzy wsparliście tę wspaniałą inicjatywę!” – Napisano na facebookowym profilu MCK.

9
Skomentuj

avatar
4 Komentarzy
5 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
9 Komentarzy
Henrykteż wrzuciłemPutoszagatonteż wrzuciłem Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Putosz
Gość
Putosz

Nie wiem czy na takie miasto jak Żywiec jest się czym chwalić. Mała Węgierska Górka nazbierała 110 tyś.

agaton
Gość
agaton

POlitycznie POdejrzany pajac w czerwonych POrtkach pluje na kościół cały rok a jak przychodzi czas żniw to dzieci wysyła do drzwi kościoła z puszkami tak ,że nie można swobodnie wyjść . Ludzie wrzucają bo myślą że to na misje a to na lewackie spędy

też wrzuciłem
Gość
też wrzuciłem

w tym wypadku ludzie nie myślą, ludzie doskonale wiedzą że wrzucają na siebie, bo są świadomi, że w razie potrzeby będą mogli z zakupionego za te środki sprzętu medycznego korzystać. Skąd w Tobie tyle nienawiści i podłości? To najpiękniejsza, spontanicznie zainicjowana 28 lat temu zbiórka publiczna i najbardziej transparentna, przebiegająca w wspaniałej, radosnej atmosferze. Choćbyś ty i tobie podobni cały jad naraz z siebie wyrzucił, niczego nie zmienisz i nie zniszczysz. WOŚP będzie grał do końca świata i jeden dzień dłużej. :))))

agaton
Gość
agaton

idea jest szczytna i szlachetna ale z przykrością stwierdzam , że facet który ją organizuje nie jest apolityczny , opowiada się wyrażnie po jednej ze stron sporu , atakuje kościół i ludzi inaczej myślących przez co zniechęca do siebie i akcji ludzi takich jak ja . Ajeszcze nie tak dawno było inaczej. Mimo wszystko gratuluję wyniku i zaangażowania . PS. Też wpłacam ale na Caritas

też wrzuciłem
Gość
też wrzuciłem

no widzisz i to jest piękne, że potrafimy wspierać. Mniej istotne jest kto komu wpłaca, ważne jest, że dla dobra potrzebujących to robimy. Natomiast poglądy może mieć i powinien mieć każdy. Nie musisz się zgadzać z poglądami innych i z tym jak się wypowiadają. Każdy ma prawo do krytyki i wypowiedzi i po co szydzić. Owsiak nigdy nie był w PO, a ty tak jednoznacznie go oblepiasz “POlit… POdej. w POrtk…” No powiedz lżej ci jak tak obrzucisz błotem. A pomyśl, jak stoisz w kościele, to też tak kipi z ciebie, czy masz wtedy wolną chwilę od pogardy i nienawiści… Czytaj więcej »

Henryk
Gość
Henryk

człowieku dzieki temu pajacowi uratowane wiele małych dzieci

Marian
Gość
Marian

Brawo, za rok pobijamy kolejny rekord! WOŚP to nasz skarb narodowy.

Ad
Gość
Ad

Ty też jesteś skarbem i****o

Mi
Gość
Mi

Brawo! Bardzo się cieszę. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!