Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wpadnij na Targi Budownictwa i wygraj tygodniowy pobyt nad morzem dla swojej rodziny!

W piątek w Hali pod Dębowcem rozpoczynają się Targi Budownictwa. Czekamy tam na Was na stoisku Kroniki Beskidzkiej z wyjątkowym konkursem. Nagrodą jest pobyt w pięknym resorcie nad morzem dla całej Twojej rodziny!

Od 1 do 3 marca w bielskiej Hali pod Dębowcem będą odbywać się Targi Budownictwa. Nie zabraknie tam stoiska Kroniki Beskidzkiej, na którym – prócz gadżetów i niespodzianek dla naszych Czytelników – zorganizujemy przebojowy konkurs!

Zwycięzca spędzi siedem nocy w uroczym drewnianym domku LUX o wyższym standardzie, przeznaczonym dla maksymalnie pięcioosobowej rodziny, w tym dla czworga dorosłych. Ale jest możliwość zakwaterowania dodatkowo dziecka poniżej drugiego roku życia, śpiącego z rodzicami.

Nadmorski domek składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem małżeńskim, pojedynczym łóżkiem oraz z pokoju dziennego z rozkładanym narożnikiem dla dwóch osób. Do pokoju dziennego przynależny jest wyposażony aneks kuchenny (lodówka, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny, mikrofalówka, niezbędne naczynia do gotowania oraz serwowania potraw). Co więcej, do dyspozycji gości jest zadaszony taras z meblami ogrodowymi i grillem oraz ogródek, w którym można błogo wypoczywać. Zobacz dokładny opis domku ze zdjęciami.

Konkurs przeprowadzamy wraz z naszym partnerem – SOLEO Family Resort w Rewalu. Zasady są banalnie proste. Wystarczy wpaść na targi, a na stoisku Kroniki Beskidzkiej wypełnić kupon konkursowy z tygodnika.

Termin pobytu wygranej rodziny należy ustalić z działem rezerwacji Resortu SOLEO Family Resort w Rewalu w ciągu 7 dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników. Dostępne terminy to 5-12 maja 2024 r. oraz 8-15 września 2024 r.

Regulamin konkursu.

google_news