Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Wracają Superwirtuozi! Muzyczny poranek dla dzieci w BCK-u

Na scenę Domu Muzyki powracają ulubieńcy dzieci – Superwirtuozi. To widowisko pełne wspaniałej zabawy i muzyki, świetnie spełniające rolę edukacji muzycznej.

4 października o 11.00 w Bielskim Centrum Kultury rozpocznie się „Muzyczny poranek dla dzieci”. Wystąpią Superwirtuozi pod dyrekcją Macieja Cisowskiego w programie „Epizod 1. Instrumentalista czy wokalista?”. Jednym z superwirtuozów będzie Michał Misza Czorny. Podczas koncertu zabrzmią utwory rozrywkowe i dziecięce, ale również te z kanonu literatury muzyki klasycznej i filmowej, towarzyszące akcji scenicznej. Koncert utrzymany jest w konwencji występu rozrywkowego i trwa około godzinę.

To, co charakteryzuje to widowisko muzyczne, to porywająca fabuła. – Wieki temu w Afryce żyło plemię Muzów. Miejscowi nazwali ich strażnikami muzyki. Okazało się jednak, że najmłodszy z braci ma już dosyć muzyki. Odwrócił się od pozostałych i przysiągł, że wprowadzi do świata muzyki trochę fałszu. Od tamtego czasu nie śpi i próbuje swoich sił – zdradzają jej początek artyści.

Bilety do nabycia w kasie i na stronie internetowej BCK.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments