Wydarzenia Bielsko-Biała

Wybuch w budynku. Do szpitala odwieziono mężczyznę | ZDJĘCIA

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wybuchu i pożaru w budynku przy ul. Działkowców w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł do szpitala mężczyznę, dwóch mężczyzn odmówiło badania.

Zgłoszenie zdarzenia wpłynęło z WCPR o godz. 20.49. – Po dojeździe na miejsce osoba zgłaszająca wskazała, o który pustostan chodzi. Okazało się, że w budynku faktycznie nastąpił wybuch, który był na tyle mocny, że wypadły okna, natomiast pożaru już nie ma. W pustostanie było trzech mężczyzn, których wyprowadziliśmy, zostali przekazani pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego – powiedział nam st. kpt. Łukasz Łaciok, dowódca zmiany w JRG2 w Bielsku-Białej. – W tej chwili nie wiadomo co spowodowało wybuch. Najprawdopodobniej mężczyźni podczas rozpalania pieca użyli jakiejś łatwopalnej substancji – dodał nasz rozmówca.

Ze względu na zły stan techniczny tego budynku, grożący zawaleniem, strażacy ostrożnie przeszukali obiekt dom pod kątem osób poszkodowanych, nikogo więcej nie znaleziono. W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG2, jeden z OSP Stare Bielsko, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edi PAN
Edi PAN
2 miesięcy temu

To ludzie antka maciory przygotowywali ładunek na nowy samach kaczora

Arek Barek
Arek Barek
2 miesięcy temu

Mężczyźni to prawdopodobnie terroryści i agenci wiadomego “mocarstwa” którzy konstruowali lądunek w celu zniszczenia obiektu krytycznej infrastruktury.

kto to wie
kto to wie
2 miesięcy temu
Reply to  Arek Barek

liczyli też zapewne, że będziesz się znajdował w pobliżu