Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka

Wydarzenie w świecie mody – nadchodzi “The Look of The Year”!

The Look Of The Year to prestiżowe wydarzenie w świecie mody o zasięgu globalnym, którego celem przewodnim jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w branży modelingu. Przed nami etap regionalny.

Gala finałowa regionalnego konkursu THE LOOK OF THE YEAR Bielsko-Biała 2019, w której udział wezmą wybrane w eliminacjach finalistki i finaliści, odbędzie się 25 maja w restauracji Amici w Bielsku-Białej. Modelki zaprezentują się w najnowszych kolekcjach gościa specjalnego – projektantki Natashy Pavluchenko z dopełnieniem biżuterii Kleo Sutasz, a także w strojach kąpielowych Lorin.

Modele na gali zaprezentują się natomiast w kolekcji projektanta Kordiana Mędrali oraz w garniturach firmy Mankiet. Całości dopełnią fryzury wykonane przez studio Majewski. Natomiast makijaż wykonają wizażystki z firmy Este Lauder.

Laureaci bielskiego konkursu regionalnego wejdą do półfinału ogólnopolskiej edycji The Look Of The Year 2019. Zwycięzcy polskiej edycji będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie The Look Of The Year we Włoszech.

Prezentujemy kandydatki i kandydatów do konkursu w naszym regionie :

navigate_before
navigate_next

navigate_before
navigate_next

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments