Bielsko-Biała Sport Czechowice-Dziedzice

Wyjątkowa gala na zakończenie cyklu biegowego – ZDJĘCIA

W Miejskim Domu Kultury podsumowano cykl “Biegiem po zdrowie”, w którego skład wchodziło pięć imprez: XXIV Bieg o puchar Dyrektora MOSiR, XXIV Bieg Olimpijczyka, XIV Memoriał Henryka Puzonia, XVIII Bieg śladami ks. Józefa Londzina, XXIX Bieg Niepodległości”.

Na początku wyjątkowej gali, bo zorganizowanej po raz pierwszy podziękowano sponsorom i partnerom całego cyklu. Podziękowania otrzymała “Kronika Beskidzka” oraz portal beskidzka24.pl. Prezes wydawnictwa, Mirosław Galczak odebrał z rąk Pawła Mazura z czechowickiego MOSiR-u pamiątkowy dyplom.

Później wyróżniono najważniejszych, czyli młodych zawodników – w każdej kategorii wiekowej było to sześć najlepszych osób!

Dziewczęta rocznik 2014 i młodsze:

1.Cielecka Laura

2.Kapuśnik Hanna

3.Baron Krystyna

4.Budny Lilianna

5.Cocyk Kamila

6.Baron Weronika

Chłopcy rocznik 2014 i młodsi:

1.Szczyrek Oliwier

2.Wróbel Nikodem

3.Gruszka Karol

4.Kołoczek Krzysztof

5.Żertka Jakub

6.Siwiec Leon

Dziewczęta rocznik 2013:

1.Kostrzewska Natalia

2.Kacperska Melania

3.Świerad Nina

4.Matura Zofia

5.Gawlińska Gabriela

6.Muchacka Magdalena

Chłopcy rocznik 2013:

1.Hankus Maksymilian

2.Mazur Michał

3.Szkucik Bartosz

4.Piznal Jakub

5.Czyż Wojciech

6.Jonkisz Alan

Dziewczęta rocznik 2012:

1.Kacperska Alicja

2.Piekarska Lena

3.Mańdok Agnieszka

4.Pustelnik Paulina

5.Gawlak Urszula

6.Filapek Lilianna

Chłopcy rocznik 2012:

1.Halka Antoni

2.Sikora Adam

3.Baca Paweł

4.Tyrka Antoni

5.Chmielniak Bartłomiej

6.Szczyrek Wiktor

Dziewczęta rocznik 2011:

1.Pająk Lena

2.Rzepus Julia

3.Kuzka Lena

3.Biegun Zofia

5.Jonkisz Martyna

6.Żurek Antonina

Chłopcy rocznik 2011:

1.Feruga Jakub

2.Samek Wiktor

3.Brunowski Wojciech

4.Stanclik Jakub

5.Wojtyła Piotr

6.Kubień Nikodem

Dziewczęta rocznik 2010:

1.Sikora Alicja

2.Trebel Jagoda

3.Mazur Maja

4.Słowińska Maja

5.Balcarek Martyna

6.Gałczyńska Zofia

Chłopcy rocznik 2010:

1.Cebula Jan

2.Szkucik Mateusz

3.Paradowski Michał

4.Kwaśniak Bartłomiej

5.Polak Ksawery

6.Kozioł Wojciech

Dziewczęta rocznik 2009:

1.Zuber Paulina

2.Kopeć Marika

3.Jaworska Milena

4.Sobuś Alicja

5.Kudrys Milena

6.Machej Emilia

Chłopcy rocznik 2009:

1.Szczurek Kacper

2.Feruga Kamil

3.Czajowski Jakub

4.Majerz Krystian

5.Sobota Konrad

6.Wira Igor

Dziewczęta rocznik 2008:

1.Bromboszcz Nikola

2.Srokol Wiktoria

3.Kaczanowska Elżbieta

4.Komander Natalia

5.Węcław Jasmin

6.Szylder Zuzanna

Chłopcy rocznik 2008:

1.Szelest Łukasz

2.Piesiur Marcin

3.Grzybowski Paweł

3.Grzywacz Maksymilian

5.Rogusinski Wiktor

6.Wizner Kacper

Dziewczęta rocznik 2007:

1.Pustelnik Klaudia

2.Więzik Lena

3.Jarek Jagoda

4.Filapek Maria

5.Biernatek Maja

6.Chobot Paulina

Chłopcy rocznik 2007:

1.Kuień Dominik

2.Pawlik Konrad

3.Suchodolski Kornel

4.Londzin Patryk

5.Soszka Kordian

6.Franczak Piotr

Dziewczęta rocznik 2006:

1.Jankowska Magdalena

2.Łaś Sylwia

3.Rogusinska Magdalena

Chłopcy rocznik 2006:

1.Płoskonka Gracjan

2.Olesik Kajetan

3.Jonkisz Michał

4.Wojtkiewicz Paweł

5.Wrzoł Marek

6.Jachnik Konrad

google_news
kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
😃
😃
11 dni temu

Brawo:)