Wydarzenia Bielsko-Biała

Wyjątkowe targi EkoTrendy już w ten weekend. Rozsmakuj się w zdrowiu!

Ekologia – to już nie jest trend i moda, to podstawowy wymóg naszej współczesności, od którego nie ma już odwrotu. Targi EkoTrendy w Bielsku-Białej mają na celu promowanie zdrowego, zgodnego z naturą stylu życia, zdrowego odżywiania, dobrych terapii dla zdrowia i urody oraz kształtowania prozdrowotnych nawyków.

Jest to największe w południowej Polsce spotkanie ekobranży, na którym pojawią się nie tylko polscy producenci, dystrybutorzy, rolnicy, rzemieślnicy, ale także z Litwy, Bułgarii, Węgier, Maroka, Gruzji, Azerbejdżanu i Armenii oferujących oryginalne specjały i smakołyki.

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów poszukującym kontaktów biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.

Zapraszamy także do odwiedzenia stoiska “Kroniki Beskidzkiej”, gdzie na wszystkich czekać będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo w sobotę w godzinach 11.00 – 14.00 na stoisku organizatora pojawi się dziennikarz naszego Wydawnictwa, który będzie pełnił dyżur. Zapraszamy do rozmów!

Na stoiskach ponad 250 wystawców prezentowana będzie:

  • zdrowa żywność – tradycyjna i regionalna,
  • dietetyka, suplementy, ziołolecznictwo,
  • produkty Fair Trade,
  • wyroby rzemieślnicze ludzi z pasją i pomysłami,
  • ekokosmetyki i środki czystości,
  • moda ekologiczna – odzież i obuwie z lnu, a także z konopii,
  • produkty i usługi wspierające zgodny z naturą styl życia,
  • propozycje spędzania wolnego czasu.
Ponadto na targach wiele atrakcyjnych wydarzeń towarzyszących

– Strefa Kulinarna – pokazy gotowania oryginalnych i autorskich potraw kuchni polskiej, słowackiej, węgierskiej i bułgarskiej na żywo wraz z degustacjami w wykonaniu uznanych autorytetów kucharskich.

– Prelekcje targowe – dotyczące interesujących tematów i atrakcyjnych, nowych produktów dostępnych na targach – odbywają się przez dwa dni w Sali Prelekcyjnej na terenie targów.

– Seminarium – “Bogactwo regionalnej spiżarni, Patriotyzm konsumencki” na które zaprasza producentów, przedstawicieli sektora hotelarskiego i gastronomicznego, a także dziennikarzy.

– “POLSKA IZBA PRODUKTU REGIONALNEGO i LOKALNEGO”
Seminarium odbędzie się w Sali Konferencyjnej na Terenia targów. Wstęp bezpłatny.

– Warsztaty relaksacji – uaktywnij swoje zdrowie w stanie relaksu i przy użyciu heavy, które prowadzi Katarzyna Koźlińska (opis i warunki udziału na www.targibielskie.pl).

– Warsztaty slowjogingu – Katarzyna Daniek wiceprezes Stowarzyszenia Slowjogingu Polska.

– Strefa Aktywności Fizycznej, gdzie przez dwa dni można skorzystać z sesji yogi relaksacyjnej, a także spotkać się z certyfikowanym instruktorem nordic walking.

– Koncert Relaksacyjny – przy uzdrawiających dźwiękach mis i gongów tybetańskich. Koncert odbędzie się w sobotę o godz. 17.30. Wstęp na koncert płatny. Obowiązują zapisy.

– Ekoprzedszkole – tutaj można pozostawić swoje małe pociechy pod opieką wykwalifikowanej kadry, która będzie uczyć maluchy ekologicznych nawyków.

– Konkursy dla zwiedzających z cennymi nagrodami.

Więcej szczegółów na temat atrakcji znajdziecie Państwo na stronie targów: www.targibielskie.pl

Przydatne Informacje:

Targi odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 25 i 26 marca 2023 roku w hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26,
Będą udostępnione dla zwiedzających od 10.00 do 18.00 każdego dnia,
Bilet wstępu – 10 zł. Dzieci do lat 14 pod opieką rodziców i grupy zorganizowane – wstęp bezpłatny,
E-bilet – bezpłatne wejście na targi. Można go pobrać na stronie www.targibielskie.pl,
Zapewnione są bezpłatne parkingi obok Hali Wystawowej.

Na targach jest możliwość zdobycia unikalnej, przydatnej wiedzy o zdrowiu, a także okazja do dokonania świątecznych zakupów oraz niebanalnych prezentów.

google_news