Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Jest szansa na przedłużenie bonu turystycznego. Sprawdź, jak to zrobić!

Bon turystyczny od przeszło dwóch lat wspiera polskie rodziny oraz podmioty turystyczne. Dzięki niemu przed dużą ilością dzieci otwarta została możliwość wyjechania na wakacje, a tym samym okazja na poznanie świata i przeżycie przygód.

Korzystanie z bonu określone jest jednak kilkoma zasadami, do których należy między innymi jego termin ważności. Mimo kilkukrotnej aktualizacji możliwego okresu korzystania ze świadczenia, ostateczna data na jego sfinalizowanie zbliża się nieubłaganie, a jest nią 31.03.2023. To jednak nie musi być ostateczny termin na odpoczynek! Znaleźliśmy rozwiązanie, dzięki któremu zabawa trwać może nawet do 29.10.2023 roku! Sprawdź, co musisz zrobić!

Dzięki ofercie Energylandii, wykorzystując bon turystyczny, bawić się można nawet końcem października! Wszystko to dzięki wydłużonej ważności biletów, które kupując do 31 marca, wykorzystać można aż do 29 października tego roku! Oferta dotyczy realizacji bonu drogą elektroniczną, dzięki czemu każdy zainteresowany może wydłużyć realizację przyznanego świadczenia o niemalże 7 miesięcy! Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę TUTAJ, wybrać interesujący karnet i sfinalizować transakcję do 31 marca!

Oferta dotyczy zarówno biletów jednodniowych, jak i dwudniowych, w sezonie niskim, jak i wysokim, przez co każdy ma możliwość jak największego dopasowania oferty do swoich potrzeb! W parku problemu nie stanowi również połączenie wizyty z wymaganą, dodatkową usługą turystyczną, jak wizyta w restauracji bądź nocleg, przez co wszystkie formalności zamknąć się mogą w jednym miejscu!

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments