Bielsko-Biała Sport Cieszyn

Wyjątkowi goście na turnieju w Cieszynie. Będzie czas na autografy

Fot. z arch. organizatorów Plaży Open

W dniach 1-3 lipca, jak już informowaliśmy tutaj, odbędzie się turniej Plaża Open 2022 Český Těšín/Cieszyn. Nie lada gratką dla kibiców może się okazać jego dzień finałowy, podczas którego zjawią się wyjątkowi goście – zawodnicy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy do Czeskiego Cieszyna zabiorą ze sobą równie wyjątkowe trofeum.

Niewiele czasu zostało do rozpoczęcia turnieju w ramach Plaży Open w polskim i czeskim Cieszynie. Jedyny w swoim rodzaju będzie jego finałowy dzień, podczas którego pojawią się wyjątkowi goście ze świata siatkówki. Będą to zawodnicy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, czyli dwukrotnego mistrza Europy. Dla kibiców będzie to okazja do spotkania utytułowanych i znanych z siatkarskich boisk sportowców. Wraz z nimi w Czeskim Cieszynie pojawi się puchar mistrzów Europy. Dla kibiców będzie to możliwość spotkania z zawodnikami, czy wspólnych zdjęć. Nie zabraknie także czasu na autografy.

– Bardzo cieszymy się, że w tym roku również na Plażę Open zawitają wyjątkowy goście. Będą to mistrzowie Polski – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i to jeszcze z tak fantastycznym trofeum, jakim jest puchar za wygraną w Lidze Mistrzów i to drugi z rzędu. To będzie ciekawe doświadczenie dla kibiców i możliwość bliskiego spotkania z zawodnikami. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych. Dodatkowo dla kibiców przygotowujemy liczne konkursy z nagrodami, więc warto odwiedzić nas w Czeskim Cieszynie – podsumował dyrektor generalny Plaży Open, Marcin Strządała.

google_news