Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Wyjątkowy bieg na orientację w Kozach! Wystartować może każdy

Już 11 marca w Kamieniołomie w Kozach odbędzie się wyjątkowy bieg na orientację! “Zorientowane Kozy 2023” zostały podzielone na dwie części – sportową i rekreacyjną.

Do 9 marca trwają zapisy do biegu. Wystartować można na czterech różnych trasach – A, B, C i R. Trasa A  o długości ok. 4,0 – 4,5 km przeznaczona jest dla biegaczy mających doświadczenie w orientacji sportowej (start indywidualny). Trasa B o długości ok. 3,5 – 4,0 km jest dla biegaczy (młodzież, seniorzy) mających już doświadczenie w orientacji sportowej (start indywidualny lub w zespołach dwuosobowych). Na trasie C zmagać będą się początkujący (indywidualnie lub w dwuosobowych zespołach).  Najkrótszą trasą będzie ta rekreacyjna (R) o długości ok. 2,0 – 2,5 km. Nie będzie tu klasyfikacji, a przeznaczona jest dla zespołów rodzinnych (rodzice z dziećmi do lat 12) lub zespołów seniorów RS (seniorzy 60+).

Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie TUTAJ. Do 9 marca należy wysłać także potwierdzenie przelewu opłaty startowej na adres mailowy [email protected].

W tym roku opłata startowa wynosi 20,00 zł dla osób pełnoletnich startujących na trasach A, B, C; 15,00 zł dla dzieci i młodzieży startujących na trasach A, B, C (dotyczy dzieci i młodzieży uczącej się do 18 lat); 20,00 zł od zespołu rodzinnego na trasie R – rodzice z dziećmi do lat 12 (RR) oraz dla zespołu seniorów RS (seniorzy 60+). Opłatę startową należy przelać na konto Centrum Sportowo – Widowiskowego w Kozach – numer konta 70 1240 4142 1111 0010 3777 7626

Regulamin i oświadczenie uczestnika dostępne TUTAJ

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments