Bielsko-Biała Sport

Wyjątkowy finał sezonu. Świętuj mistrzostwo Polski razem z Rekordem!

Ostatni mecz w tym sezonie, ale pierwszy w tym roku z udziałem kibiców!

Wielki finał futsalowego sezonu 2020/2021 zbliża się milowymi krokami. Mimo, iż biało-zieloni już kilka tygodni temu zostali po raz szósty w swej historii mistrzami Polski, to na koronację przyjdzie czas w najbliższy piątek. Areną ostatniego – trzydziestego drugiego – ligowego spotkania w tym sezonie, będzie reprezentacyjna hala Bielska-Białej przy ulicy Karbowej 26. To pod Dębowcem bielszczanie podejmą inną drużynę, która występy w bieżącym sezonie okrasiła zdobyciem trofeum – zdobywcę Pucharu Polski w futsalu – Red Dragons Pniewy. Po meczu nastąpi uroczystość wręczenia nagród dla zdobywcy mistrzostwa Polski – Rekordu Bielsko-Biała.

Mecz zaplanowano na najbliższy piątek, 28 maja o 19:00. Co najbardziej istotne, to właśnie w ten dzień złagodzone zostaną obostrzenia związane z panującą pandemią. W ramach ich „luzowania” zaistnieje możliwość m.in. organizacji imprez sportowych z udziałem kibiców. Mecz i koronację będzie można więc zobaczyć na żywo.

Decyzją zarządu bielskiego klubu wstęp na ten mecz będzie bezpłatny! Niemniej impreza będzie biletowana, a każda wejściówka przypisana będzie do konkretnego sektora oraz miejsca. Pamiętajmy, że obowiązuje konieczność zachowania dystansu społecznego, co w tym konkretnym przypadku nakłada obowiązek zajęcia co drugiego krzesełka, i tak też oznaczone będą poszczególne bilety.

Dla kibiców, od godziny 18:00 dostępne będą dwa wejścia – główne od frontu hali, oraz boczne umiejscowione z prawej strony hali (od strony parkingu żwirowego), a bilet będzie można otrzymać przy obu wejściach. Przy każdym wejściu należy dokonać dezynfekcji rąk, a ponadto, ponieważ impreza odbędzie się w hali, prosimy uprzejmie o to, by nie zapomnieć maseczek ochronnych, które należy założyć po zajęciu miejsca na widowni. Chcąc znaleźć miejsce dla siebie w konkretnym sektorze, doradzamy wcześniejszy odbiór biletów w siedzibie klubu. Wejściówki są już dostępne w recepcji sportowej przy Startowej 13.

KB_lody
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments