Na sygnale Sucha Beskidzka

Wyjechał z podporządkowanej

Przez kilkadziesiąt minut panowały utrudnienia w ruchu na ul. Role w Suchej Beskidzkiej, będącą częścią drogi wojewódzkiej. Były one spowodowane kolizją w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do ujęcia wody dla stolicy powiatu.

Do kolizji doprowadził kierujący hondą civic. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej (wyjeżdżał właśnie od strony wodociągów) nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo na peugeocie 307. W kraksie ucierpiała, ale niegroźnie pasażerka hondy. Została odwieziona do szpitala. W lecznicy okazało się, że doznała stłuczenia kolana i tym samym nie zachodziła konieczność hospitalizowania kobiety. Zdarzenie zaliczono zatem do kolizji.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Na sygnale Oświęcim

Wyjechał z podporządkowanej

Przez kilkadziesiąt minut w Bielanach w rejonie skrzyżowania ul. Kęckiej z ul. Na Włosień panowały utrudnienia w ruchu. Były one wynikiem wypadku.

Tuż po 10.00 kierujący daewoo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prowadzącemu audi. Pojazdy wpadły na siebie, a audi uderzyło jeszcze w słup energetyczny. W wyniku wypadku ucierpiał kierowca audi. Mężczyzna został odwieziony do szpitala.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments