Cieszyn Na sygnale

Wypadek w Ustroniu (aktualizacja)

Kilkanaście minut przed 9.00 na “wiślance” w Ustroniu, na wysokości skrzyżowania z drogą prowadzącą na Poniwiec, doszło do wypadku. Zderzyły się trzy pojazdy.

Ze wstępnych informacji, przekazanych nam przez Krzysztofa Pawlika, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, wynika, że jedna osoba jest poszkodowana. – Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Objazdy prowadzone są przez ulicę 3 Maja w Ustroniu – dodaje Krzysztof Pawlik.

Godz. 11.10

Ruch w miejscu wypadku odbywa się już normalnie.

google_news
Cieszyn Na sygnale

Wypadek w Ustroniu (aktualizacja)

Do poważnego wypadku doszło około 13.00 w Ustroniu na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej (droga wojewódzka 941) i Myśliwskiej.

Jak informuje młodszy aspirant Krzysztof Pawlik, pełniący obowiązku rzecznika prasowego cieszyńskiej policji, w wypadku uczestniczyły dwa samochody oraz motocykl. Rannych zostało łącznie pięć osób. Na miejscu oprócz karetek zjawił się także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowanego motocyklistę. Policja ustala przyczyny i okoliczności tego wypadku. Droga wojewódzka 941 jest tam nieprzejezdna, wyznaczono objazdy ulicami Brody i 3 Maja.

Aktualizacja (15.35) – Ruch na drodze wojewódzkiej 941 został przywrócony. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że zawinił kierowca audi, który wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka fordowi. W wyniku uderzenia audi wróciło na pas, którym wcześniej jechało i wtedy nastąpiło zderzenie z motocyklem.

google_news
Cieszyn Na sygnale

Wypadek w Ustroniu (aktualizacja)

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj w Ustroniu – samochód przygniótł kobietę!

Ze wstępnych informacji wynika, że do nieszczęścia doszło na placu targowym – samochód przygniótł kobietę do straganu. Ranną zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Szczegóły wkrótce.

Aktualizacja – Do wypadku doszło tuż po 9.00. Jak informuje Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji, zawiniła pasażerka dostawczego opla zaparkowanego przy placu targowym. 57-letnia mieszkanka Godziszowa siedziała na miejscu pasażera i aby móc doładować telefon komórkowy, przekręciła kluczyk w stacyjce. Zrobiła to na tyle mocno, że uruchomiła silnik, a że pojazd był na biegu, więc ruszył i przygniótł do straganu przechodzącą właśnie 88-letnią kobietę, która z poważnymi obrażeniami nóg trafiła do szpitala w Sosnowcu.

google_news