Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych full i hardtail w Beskidach

Beskidy to prawdziwy raj dla rowerzystów. Region ten obfituje w liczne szlaki rowerowe, po których można poruszać się zarówno rowerem tradycyjnym, jak i elektrycznym. Aby skorzystać z urokliwych tras nie trzeba posiadać własnego jednośladu – można go z powodzeniem wypożyczyć na miejscu.

Jaki rower w Beskidy – tradycyjny czy elektryk?

Rowery, ze względu sposób napędu, można podzielić na dwa rodzaje – rowery klasyczne oraz rowery elektryczne. Rowery klasyczne są poruszane siłą mięśni nóg użytkownika, natomiast rowery elektryczne są dodatkowo wspomagane silnikiem elektrycznym. Dzięki temu, jazda na nich jest o wiele lżejsza niż na rowerze klasycznym.

Wybór pomiędzy rowerem klasycznym a elektrycznym zależy od wielu czynników, m.in. kondycji rowerzysty, jego stanu zdrowia, potrzeb czy po prostu tego, czy chce porządnie zmęczyć się na trasie czy woli lekką jazdę umożliwiającą podziwianie widoków. Wybierając pojazd dla siebie warto mieć na uwadze powyższe aspekty oraz to, że trasy w Beskidach są trasami górskimi. Oznacza to, że nawet łagodne szlaki są trudniejsze i bardziej wymagające niż trasy na nizinach, dlatego dla osób o gorszej kondycji lub nie do końca pewnych swoich możliwości lepszą opcją będzie górski rower elektryczny. Warto bowiem pamiętać, że z silnika elektrycznego nie trzeba korzystać bezustannie i można jeździć na elektryku jak na zwykłym rowerze napędzając go siłą mięśni.

Rowery elektryczne full i hardtail

Rowery elektryczne są zbudowane w taki sposób, aby doskonale radziły sobie na wymagających górskich ścieżkach – stromych zjazdach i wjazdach pod górę, piaszczystym, leśnym terenie oraz wytrzymywały przeciążenia związanie z lądowaniami po zeskokach z dużych wysokości.

Górskie rowery elektryczne można podzielić na full (z pełnym zawieszeniem – amortyzatory z przodu i z tyłu) i hardtail (z przednim amortyzatorem). Te pierwsze, zapewniają użytkownikom duży komfort i doskonałe sterowanie w trudnym terenie i są niezastąpione na zjazdach i kamienistych odcinkach. Ze względu na ich charakterystykę, świetnie nadają się do szaleństw na wymagających górskich trasach oraz są odpowiednie dla osób mających problemy z kręgosłupem. Typ drugi, czyli hardtail, posiadają natomiast niższą masę i większą sztywność. Z tego względu, lepiej sprawdzają się na lżejszych trasach o łagodniejszych podjazdach i zjazdach.

Najlepsza wypożyczalnia rowerów elektrycznych full i hardtail w Beskidach

Aby korzystać z uroków jazdy na górskich trasach w Beskidach nie trzeba od razu kupować górskiego roweru elektrycznego. Można go wypożyczyć w wypożyczalni. W Beskidach, szczególnie w Szczyrku nie brakuje takich miejsc, jednak jedno z nich jest szczególnie godne polecenia. To wypożyczalnia rowerów elektrycznych full i hardtail w Beskidach działająca pod nazwą Trip2Bike. Znajduje się przy ulicy Grzybowej 1.

Trip2Bike to największa wypożyczalnia rowerów elektrycznych full i hardtail w Beskidach oferująca wyłącznie nowe, markowe górskie rowery elektryczne oraz rowery górskie MTB dla dorosłych, młodzieży i dzieci. O jakości tego miejsca świadczy fakt, iż niniejsza wypożyczalnia cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników rowerowej turystyki górskiej. Pełną ofertę wypożyczalnie Trip2Bike można znaleźć na stronie internetowej trip2bike.pl. Znajduje się tam cała lista dostępnych jednośladów wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Oprócz tego na stronie www wypożyczalni Trip2Bike umieszczony jest cennik zawierający ceny, które trzeba pokryć za wypożyczenie poszczególnych modeli rowerów. Oprócz jednośladów, w wypożyczalni Trip2bike można otrzymać również akcesoria niezbędne do jazdy – kaski, ochraniacze czy foteliki rowerowe dla dzieci.

Więcej informacji można uzyskać:

  • pod numerem telefonu: +48 609 005 040
  • pod adresem e-mail: [email protected]
  • odwiedzając osobiście wypożyczalnię: ul. Grzybowa 1, 43-370 Szczyrk

google_news