Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wysoka jakość usług w Energylandii doceniona i potwierdzona certyfikatem!

Jakość, bezpieczeństwo i dobra zabawa – to trzy idee przyświecające największemu, rodzinnemu Parkowi Rozrywki w Polsce, który znajduje się w Zatorze. Energylandia codziennie dba o niebywale wysoką jakość atrakcji i usług. Teraz zostało to docenione przez Polską Organizację Turystyczną aż w pięciu kategoriach! Warto także wspomnieć, że nieco wcześniej Park odebrał wyróżnienie Narodowego Banku Polskiego. Więcej w dalszej części.

 

Certyfikat Dobrych Praktyk w 5 kategoriach!

Co roku przedsiębiorcy świadczący usługi na najwyższym poziomie, otrzymują prestiżowe wyróżnienie Certyfikat Dobrych Praktyk, wydawane przez Polską Organizację Turystyczną. Służy to zweryfikowaniu i potwierdzeniu wysokiej jakości usług świadczonych przez podmioty turystyczne, takie jak na przykład parki rozrywki. W tym roku, aż w pięciu różnych kategoriach, certyfikat taki uzyskała Energylandia, czyli Park roller coasterów nr 1 w Europie, a jednocześnie największy, rodzinny tego typu obiekt w Polsce! Kategorie, w których Park został doceniony to:

  • Polski Bon Turystyczny
  • Podróże z dziećmi
  • Turystyka zrównoważona
  • Turystyka bez barier
  • Bezpieczny obiekt MICE

Otrzymane certyfikaty znajdują odzwierciedlenie w jakości usług, atrakcji oraz każdej z powyższych kategorii, co każdy Gość sprawdzić może na własnej skórze, podczas najbliższych wydarzeń w Energylandii!

Grossi Cracovienses NBP dla Energylandii

Ostatnio Park Rozrywki Energylandia pochwalił się otrzymaną prestiżową nagrodą Grossi Cracovienses NBP przyznawaną dla ludzi i instytucji odpowiedzialnych oraz godnych zaufania. To druga edycja prestiżowych nagród Narodowego Banku Polskiego, w której znalazł się kwiat małopolskiego biznesu. To jednocześnie nagroda za zaufanie, ale też zaangażowanie oraz wkład w rozwój edukacji, kultury, a także naszego dziedzictwa. Nagrodę w krakowskim oddziale Narodowego Banku Polskiego odebrał Kris Kojder – rzecznik prasowy i z-ca Dyrektora ds. Marketingu Energylandii, który w imieniu właścicieli Parku Państwa Agaty i Marka Goczał podziękował za docenienie działalności.

Niesamowite wydarzenia – sprawdź to sam!

Jeszcze do 9 października, czyli najbliższe dwa tygodnie, w Parku w Zatorze króluje Polska, Złota Jesień, a także Oktoberfest, czyli święto złotego trunku, słonych precli i wielu przysmaków z grilla. W tym czasie Energylandia przybiera zupełnie nowych barw! Na każdej alejce można spotkać niesamowite dekoracje, które składają się łącznie z 75 000 dyń, a w Smoczym Grodzie odbywa się nieziemska biesiada, dzięki zlokalizowanej tam strefie Oktoberfest z grillem i złocistym trunkiem! Zaraz po jesiennej zabawie nadchodzi okres Halloweeen, który z Energylandii świętowany jest równie hucznie! Aż cztery domy strachów i wiele zaskakujących niespodzianek czeka na każdego odważnego Gościa podczas magicznego Haloween Time, który potrwa do 30 października.

Wyjątkowa promocja od dziś do 7 października!

Polska, Złota Jesień, Halloween Time i jego zwieńczenie – Halloween Night to idealny moment, by poznać Energylandię na nowo i przekonać się na własnej skórze, jak dużą uwagę przykłada się tu do każdego, nawet najmniejszego aspektu! Informujemy, że właśnie ruszyła promocja „HALLOWEEN”, dzięki której można zaoszczędzić 20 zł na bilecie normalnym, jednodniowym. Bilety z promocji można zakupić do 7 października 2022 w formie elektronicznej poprzez stronę internetową – i wykorzystać je od 08.10.2022 do 30.10.2022 r.
Sprawdź cennik tutaj – LINK

Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Redakcja tak od siebie?
Redakcja tak od siebie?
1 rok temu

Nie jest to artykuł sponsorowany?