Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wyższe wykształcenie bez wychodzenia z domu? To możliwe!

Dojeżdżanie na uczelnię to dla Ciebie zbędna strata czasu? A może z różnych względów nie chcesz opuszczać rodzinnego domu i wolisz studiować w formie zdalnej? Jesteś osobą nowoczesną i niestraszne Ci nowe technologie? Jednocześnie chcesz studiować na uczelni, która będzie miejscem, gdzie zdobędziesz gruntowną wiedzę i w sposób praktyczny przygotujesz się do swojego zawodu? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna ma dla Ciebie idealną ofertę. Warto zapoznać się z nią bliżej.

Nauka z dowolnego miejsca na świecie

Nigdy wcześniej w przeszłości żadne pokolenie nie miało takich możliwości, jak to obecne. Wcześniej studiowanie wiązało się z szeregiem wyrzeczeń logistycznych. Niektórzy nie mogli poradzić sobie finansowo, np. z opłaceniem przejazdów czy noclegów, inni natomiast mieli trudności np. z pozostawieniem dziecka pod opieką obcych osób. Teraz nie trzeba martwić, ponieważ można studiować zdalnie. Od wielu lat Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna prowadzi w takiej formule studia, kształcąc kolejne pokolenia absolwentów i świetnych pracowników. Pełna oferta studiów online dostępna jest na: https://ultswiecie.edu.pl/studia-online/. Śledzenie postępów w nauce również odbywa się w formie zdalnej.

Rozbudowana oferta edukacyjna

Co ciekawe, choć Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna daje możliwość studiowania zdalnego, w swojej ofercie ma również studia w formule stacjonarnej. Studenci rekrutujący się na studia wcześniej powinni zapoznać się dokładnie z opisami poszczególnych kierunków na stronie internetowej: https://ultswiecie.edu.pl/ i następnie na tej podstawie wybrać ten interesujący. Przy każdym opisie znajduje się informacja w jakiej formule zajęcia są prowadzone. Pozwoli to wybrać studia zgodnie z własnymi preferencjami. Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna jest akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson, dzięki czemu studenci mogą zdawać egzaminy z języka angielskiego i zdobyć certyfikaty potwierdzające znajomość tego języka na określonym poziomie. Certyfikaty takie są brane pod uwagę np. w miejscach pracy czy podczas starania się o posadę nauczyciela angielskiego w grupie przedszkolaków albo uczniów klas I-III.

Wyszkolona kadra naukowa

Kończąc Uczelnię Lingwistyczno-Techniczną można być dumnym, ponieważ wiedzę zdobywa się od najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy są także praktykami. Oznacza to, że studenci mają szansę na zapoznanie się z realiami rynku pracy jeszcze zanim faktycznie znaleźli zatrudnienie. Wiele kierunków daje także możliwość odbycia praktyk za granicą, co jest okazją do zdobycia kontaktów niezbędnych na rynku pracy i szansą na rozwój zawodowy.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna to dobry krok w stronę rozwoju, bez konieczności wychodzenia z domu.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments