Cieszyn Na sygnale

Z Jaworza do Czech po narkotyki

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, zatrzymali 25-latka pod zarzutem posiadania narkotyków. Mężczyzna przeniósł je do Polski z Republiki Czeskiej. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Jak informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji, w miniony weekend policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że na terenie Cieszyna, w rejonie przejścia granicznego może znajdować się mężczyzna, który ma zamiar wnieść na teren Polski narkotyki.

– Mundurowi szybko pojawili się na miejscu i po chwili zauważyli mężczyznę, który wracał z “zakupów” od naszych południowych sąsiadów. 25-latek z Jaworza zaskoczony kontrolą od razu przyznał się, że ma narkotyki – mówi Krzysztof Pawlik.

Okazało się, że mężczyzna przemycił blisko 100 gramów suszu marihuany. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych i wniesienia ich na teren Polski. Grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wdzięczny obywatel.
Wdzięczny obywatel.
1 rok temu

Dziękuję. Teraz czuje się bezpieczny.

Maciuś
Maciuś
1 rok temu

dorośli może mniej ale dzieci na pewno, chory świat

Hahahah
Hahahah
10 miesięcy temu
Reply to  Maciuś

To byla ironia i****o