Wydarzenia Bielsko-Biała

Z miłością jej do twarzy. Natalia Janoszek odwiedziła seniorów

Jest teraz o niej głośno. Głównie za sprawą filmu 365 dni, który pojawił się w kinach 7 lutego. Natalia Janoszek, aktorka i piosenkarka, znalazła czas na to, aby odwiedzić podopiecznych Domu Pomocy Społecznej Sadyba w Bystrej. Goście wydarzenia byli zachwyceni. 

Aktorka jest związana z naszym regionem. Urodziła się w Bielsku-Białej. Pomiędzy licznymi obowiązkami zawodowymi znalazła czas, aby odwiedzić Bystrą. Spotkała się z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej Sadyba. Przypomnijmy, że Natalia jest znana w Indiach, gdzie ma status gwiazdy. Z powodzeniem gra w bollywoodzkich produkcjach. Ostatnio pojawiła się w polskim filmie. 365 dni zyskuje coraz większą popularność.

– Wbrew temu, co piszą i mówią ludzie, nie wystąpiłam tam nago – podkreśla Natalia Janoszek. – To jest tylko rola, a udział w produkcji traktuję jako aktorskie zadanie.

– Nie mam chłopaka, nie szukam miłości, a ponieważ są dzisiaj Walentynki, to pomyślałam, że może spotkam się z kimś, kto potrzebuje ciepła i zrozumienia – mówi Natalia Janoszek. – Szanuję osoby starsze za ich mądrość i doświadczenie życiowe. Dlatego zdecydowałam się przyjąć zaproszenie. Nie sądziłam, że będzie aż takie zainteresowanie – dodaje.

Aktorka, która specjalnie na tę okazję ubrała sari, tradycyjny strój hinduski, przybliżyła gościom wydarzenia kulisy pracy w Bollywood. Było o kinie, modzie, a także smakach kuchni związanej z Indiami. Przygotowała także muzyczną niespodziankę. Wspólnie z gitarzystą Tomaszem Madzią wykonała “Kołysankę dla nieznajomej”.

google_news
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iga
Iga
4 lat temu

Obciach i żenada! Albo świętość, albo…

Stach
Stach
4 lat temu

Grunt że przyśpiewuje co roku na góralskiej Pasterce.

Antek
Antek
4 lat temu

Prawda w oczy kole?

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Wycofać poniższy komentarz!

Kris
Kris
4 lat temu

Byłem tam więc wiem jak było. Pani Natalia przyjęła zaproszenie bez żadnych warunków. była obecna podczas weekendu i poświęciła swój czas by spotkać się z osobami starszymi i schorowanymi. to na prośbę organizatorów założyła na pół godzinki sari. Potem się przebrała. wszyscy byli zachwyceni obecnością Natalii. jest to osobą która kocha ludzi bez względu na wiek czy chorobę. gdyby wszyscy mieli takie podejście do drugiej osoby , to świat byłby o wiele lepszy.
Pani Natalio liczymy na jeszcze. Do zobaczenia

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu
Reply to  Kris

Czy jak byłeś to mówiono, że pani Natalia przyjęła zaproszenie bez żadnych warunków? A może wiesz bo jesteś organizator czy rodzina. Jakie mogły być warunki? Nie o zarobkowanie chodzi, nie wchodzi w grę. Nie można inaczej być na spotkaniu bez poświęcenia czasu. Reszta wazelina w komentarzu. Zrobiono z normalnego gestu gwiazdy (większe robią gesty większe gwiazdy np. fundują coś przy okazji) jakiegoś “nabożeństwa”. Może należało zamieścić wypowiedź kilku podopiecznych jak bardzo byli zadowoleni po wizycie. Z tekstu wynika, że to pani Natalia pomyślała o DPS-ie w Bystrej a wtedy nie trzeba zaproszenia tylko zgody. W tekście jest “aktorka specjalnie na… Czytaj więcej »

Kris
Kris
4 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Najlepiej przyjedź i sam zapytaj mieszkańców DPS-u

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu
Reply to  Kris

Życzę zrobienia coraz większej kariery pani Natalii Janoszek. Na polu zawodowym.

Antek
Antek
4 lat temu

Żałosne! Lans kosztem biednych ludzi. Zagrywka w stylu pewnej “pani” prezes z Bielska Białej.

kamyk
kamyk
4 lat temu

Pozwólcie, proszę, że zacytuję polską klasyczkę: ” Ale jaja, ale jaja, ale jaja”.

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Tu miejsce dla popularnej aktorki Dymnej. Nie w takiej sukni, seniorzy się nie ubrali odpowiednio. Przy seniorach tłumaczyć, że nie wystąpiła nago? – chyba brak wyczucia.

Zrozumieć ludzi
Zrozumieć ludzi
4 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Na spotkaniu nie było mowy o filmie 365 – to informacje z rozmów z poza spotkania…
Wymagasz Hermenegildo aby niepełnosprawni wciągali smokingi? Kto zdrowszy i daje radę był bardzo elegancki
Pracuję tam, więc wiem
Życzę empati i szacunku do ludzi oraz pisania o faktach

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

NIe byłam na spotkaniu ale mam prawo wypowiadać się na podstawie co czytam i oglądam w artykule. Widzę przepaść między wystrojoną gwiazdą jak na pokaz mody a osobami, do których przyjechała. Oczywiście, że niemożliwe aby podopieczni DPS dostosowali się strojem do gwiazdy ale odwrotnie można było. To się nazywa stosowność. Czytam wypowiedź gwiazdy mówiącej o roli w filmie 365 więc nie rozumiem uwagi, piszę o faktach. Gratuluję pracy w DPS.

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Bardzo dobry nick odnoszący się do gwiazdy i stroju, którego będę się czepiała. A także wypowiedzi o wystąpieniu (nie wystąpieniu) w filmie 365 dni nago. Adresowane nie do podopiecznych MOPS. Gwiazda miała świadomość, że na sali jet fotoreporterka.

Obecny
Obecny
4 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Ile jadu ile jadu.. Natalia ubrała strój by zaprezentować kulturę Indii , to był jeden z jej strojów. Hermenegildo następnym razem radzę na spowiedź u księdza ubrać się za siostrę zakonną

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu
Reply to  Obecny

Do spowiedzi na pewno nie pójdę w stroju kąpielowym. “Zrozumieć ludzi” to aktorka Dymna.

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Aby nie było, że lansuję kogoś – może być osoba podobna pani Ochojskiej… Bez wątpienia rozumie ludzi, środowisko. Nie muszą to być koniecznie osoby znane lub ubiegające się o “znaność”. Jad, Obecny? Inny punkt patrzenia.