Wydarzenia Bielsko-Biała

A po wichurze przychodzi ciepło

Tak, jak po burzy nadchodzi spokój, tak po ostatnich wichurach już lada dzień zrobi się znacznie cieplej, wręcz gorąco biorąc pod uwagę, że wciąż jeszcze przecież mamy zimę!

Prognozy mówią o 13, a nawet 14 stopniach powyżej zera. W drugiej połowie lutego powinno to zadziwiać, ale po ostatnich miesiącach pogodowego szaleństwa nic już chyba, co związane jest z aurą nie może nas zaskoczyć. No chyba, że pojawiłaby się prawdziwa burza piaskowa. Bo ta zwykła, z piorunami, też już w zimie nikogo nie dziwi. Wspomniana temperatura nie utrzyma się jednak zbyt długo. „Grozi” nam jedynie w niedzielę i poniedziałek. Ciepłe powietrze będzie jednak związane z kolejną falą silniejszych wiatrów, ponoć już nie tak niszczycielskich, jak te ostatnie, jednak można się spodziewać, że w porywach zdrowo powieje. Weekend upłynie też pod znakiem przejaśnień i sporej ilości słońca. We wtorek zrobi się trochę chłodniej, ale wciąż sporo kresek ponad zerem stopni. I tak ma być aż do końca nadchodzącego tygodnia.

5
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
5 Komentarzy
Bielszczanin JOHNYBielszczanin JOHNYHermenegildawolny najmitaHermenegilda Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wolny najmita
Gość
wolny najmita

Smog to jeszcze można wytrzymać,gorzej z tą pisiarską władzą,która niszczy wszystko czego dotknie się tymi brudnymi łapami.

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Może wystarczy umyć ręce.

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

Słucham?!? Gorzej paroowo z bandą ZDRAJCÓW i FOLKSDOJCZY którzy poza donoszeniem na własne państwo nie potrafią nic zrobić poza ZŁODZIEJSTWEM. Jak nie możesz wytrzymać platfusie to w dojczeSTANIE czekają na takich jak ty z otwartymi rękami – poklepią cie nawet po pleckach jak każdego pożytecznego idiotę.

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Co z prognozami w sprawie smogu? Można będzie bezpiecznie zażywać ciepła?

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

Smog w tym roku nie jest w Bielsku przewidywany – wszakże kim dzong KLIM wpompował 3 mln zł w rowery miejskie! CIESZYĆ SIĘ CIESZYĆ!!!
AKTUALIZACJA: boski kim dzong KLIM ma zamiar zafundować koleżkom montaż ogniw fotowoltaicznych za kolejne 10 mln (hahahaha) – wojewoda wyżebrał dotację z ue – ale to nieważne… Chwalmy KLIMA!
SMOG NIE MA SZANS!!!