Wydarzenia Bielsko-Biała

Zderzenie dwóch aut. Jeden z pojazdów uderzył w latarnię | ZDJĘCIA

Rozbite dwa auta, uszkodzona latarnia uliczna oraz słupki bariery przy chodniku to bilans kolizji, do której doszło nad ranem na ul. 3 Maja w Bielsku-Białej. Na miejsce wysłano policję i straż pożarną. Strażacy musieli rozstawić drabinę mechaniczną w czasie akcji.

Do zdarzenia doszło około godz. 3.40. Oba pojazdy poruszały się ul 3 maja w kierunku dworca PKP. Mężczyzna kierujący osobowym audi, jadąc lewym pasem ruchu, postanowił zjechać na ul. Zamenhofa, w wyniku czego doprowadził do kolizji z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki hyundai. Wskutek zdarzenia jeden z pojazdów uderzył w latarnię uliczną, a drugi w słupki bariery przy chodniku.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym i punktami.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji wycieków płynów eksploatacyjnych z uszkodzonego auta. Na miejsce zadysponowano drabinę mechaniczną w celu usunięcia przewodu nad jezdnią, a następnie usunięto uszkodzoną latarnię. W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie energetyczne i policja. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny.

google_news
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
7 miesięcy temu

Nie wiem zupełnie o co chodzi z tą jazdą lewym pasem i skręcaniem w Zamenhofa. Jak jadę rowerem prawą stroną (wiem która to prawa ręka), wyciągam rękę w prawo czy w lewo i se skręcam, co mi tam latarnie? A niech mi tam kto spróbuje najechać na mnie jak se dobrze jadę.

Szofer.
Szofer.
7 miesięcy temu

Z lewego pasa na chama przez prawy do zjazdu. Co dziennie takich wariatów widać na drogach. Takich nieudaczników wysłać na przymusowe kursy prawa jazdy.

Hermenegilda ta mądrzejsza
Hermenegilda ta mądrzejsza
7 miesięcy temu

Znowu latarnia stała za blisko, nie uskoczyła na czas.

Hermenegilda
Hermenegilda
7 miesięcy temu

Do budy trollu!

Hermenegilda
Hermenegilda
7 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

Nie wiem dlaczego tak napisałam jak sama z budy wyszłam przed chwilą. Taka jestem roztargniona hi hi.