Bielsko-Biała Na sygnale

Z ostatniej chwili: Solidny dzwon na PCK. W jednym z aut kobieta w ciąży i dziecko | ZDJĘCIA

Po południu na ul. PCK w Bielsku-Białej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W jednym z pojazdów podróżował mężczyzna wraz z kobietą w piątym miesięcy ciąży i dwuletnia dziewczynka. Na miejsce wysłano wszystkie służby.

Zgłoszenie zdarzenia wpłynęło z WCPR o godz. 17.09. Po dojeździe na miejsce strażacy i policjanci z KMP zabezpieczyli miejsce zdarzenia, natomiast zespół ratownictwa medycznego przebadał kobietę w ciąży i dwuletnią dziewczynkę. Na szczęście kobiecie i dziecku nic się nie stało.

Prawym pasem ul. PCK poruszały się trzy pojazdy, mazda, peugeot i ford. Kierujący mazdą zatrzymał pojazd przed przejściem w celu przepuszczenia pieszych. Jadący za nim peugeot również się zatrzymał. Kierujący samochodem osobowym marki ford nie zdążył w porę zahamować, w wyniku czego uderzył w tył peugeota, a ten dobił do mazdy.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawce kolizji ukarano mandatem karnym i punktami. Wycieki płynów eksploatacyjnych zneutralizowali strażacy z JRG1. Utrudnienia w ruchu trwały kilkadziesiąt minut.

google_news