Na sygnale Oświęcim

Zabójstwo w Oświęcimiu

Do dramatu doszło dzisiaj (31 lipca) w Oświęcimiu. 41-letni mężczyzna zadał nożem śmiertelne ciosty swojej 49-letniej konkubinie.

Jak informuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, dzisiaj o 14.00 dyżurny oświęcimskiej komendy został powiadomiony o ujawnieniu zwłok kobiety w jednym z oświęcimskich mieszkań.

Na miejsce zdarzenia natychmiast udały się służby ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon, w wyniku rany kłutej szyi. Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji. Śledczy wstępnie ustalili, że najprawdopodobniej w godzinach porannych pomiędzy 49-letnią mieszkanką Oświęcimia, a jej 41-letnim konkubentem doszło do kłótni, w trakcie której mężczyzna ugodził konkubinę nożem, po czym zbiegł. Natychmiast wszczęto jego poszukiwania. W efekcie podjętych czynności mężczyzna został zatrzymany na terenie Bierunia przez policjantów z KPP Bieruń. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy i miał 1,8 promila alkoholu. Trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy policji. W toku dalszego śledztwa zostaną ustalone wszystkie okoliczności tego zdarzenia – podkreśla Małgorzata Jurecka.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
2 lat temu

Alkohol czyni z ludzi dzikie zwierzęta.