Na sygnale Sucha Beskidzka

Zabrał pieniądze, alkohol i… karty telefoniczne

Skradzione paczki papierosów i karty doładowania. Fot. KPP Sucha Beskidzka

W jednym ze sklepów spożywczych w Jordanowie doszło do włamania. Złodziej zabrał nie tylko pieniądze, ale alkohol, papierosy i karty telefoniczne.

Jak informuje aspirant sztabowy Wojciech Copija, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej, złodziej wybił szybę w bocznych drzwiach i wszedł do środka zabierając wspomniane wyżej rzeczy na łączną kwotę około 2,5 tysiąca złotych.

Policjanci z Jordanowa po zabezpieczeniu pozostawionych śladów na miejscu zdarzenia od razu przystąpili do działania i zbierali wszelkie informacje, które pomogły by w ustaleniu sprawcy. Efektem podjętych czynności było zatrzymanie 41-leniego mieszkańca powiatu suskiego. W trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania wytypowanego przez policjantów sprawcy, mundurowi znaleźli część skradzionych rzeczy papierosy i karty telefoniczne. Mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności – podkreśla Wojciech Copija.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments