Wydarzenia Bielsko-Biała Sucha Beskidzka Wadowice

Zachwycający zimowy wschód słońca na Babiej Górze. Ostrzegamy, ten widok uzależnia! ZDJĘCIA

Fot. Elżbieta Maria

Natrafiliśmy na wyjątkowe zdjęcia z zimowego wschodu słońca na Babiej Górze. Ich autorem jest Elżbieta Maria, która opowiedziała nam o swoim osobistym wyzwaniu.

– Andrzejki były w sobotę, a jeszcze dziś mgły tańczyły na Babiej Górze. Coś pięknego… i te kolory – skomentował. Nawet przenikliwy ziąb na szczycie nie zepsuł tego niesamowitego widowiska.

– Oj, o Babiej to ja mogę opowiadać – powiedziała z uśmiechem. – W 2020 roku zrobiłam sobie wyzwanie… 20 wejść, a ostatecznie skończyło się na 21. Wyszłam w różnych warunkach. Zdarzało mi się modlić i obiecywać samej sobie, że to ostatni raz… Doszłam kiedyś na szczyt i przyszedł taki wiatr, że zawiewało ślady, a do tego gęsta mgła… Trzeba dodać, że chodzę sama – dodała.

– Babia czasem mi utrze nosa, ale potem się odwdzięcza. To było ósme wyjście w tym roku. I ciągle tam wracam… nie wiem dlaczego… ale chyba to uzależnienie – mówi.

– Dodam tylko, że najpiękniejsze wschody są zimą. Kolory są niepowtarzalne. A widziałam już bardzo wiele wschodów o każdej porze roku… Zimą jest najpiękniej. Oczywiście jak się ma szczęście i dobrze się trafi – rzuciła na koniec.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Świąteczna oferta
Świąteczna oferta
1 rok temu

Sprzedam bombki choinkowe w kolorze ?️‍⚧️ . Jedną z ich wyjątkowych cech jest to… że wieszają się same! Bez potrzeby działań człowieka! Za jedyne 4,69 zł za sztukę!

Oferta ważna do 24 grudnia, lub do wyczerpania zapasów.